Unbany
#1
Ta propozycja dotyczy banów, zwłaszcza permów. No bo jak to jest, że ban, który w teorii trwa wiecznie, w praktyce nieraz trwa.. 2 miesiące? No właśnie. Na serwerze są gracze, którzy cały czas grali uczciwie. Przykładem jest chociażby Tails, czy nawet Iam, który w całej swojej karierze zdobył jednego bana(?). Ale są też osoby z bogatą przeszłością (NIE MAM NA CELU URAŻENIA KOGOŚ!), na przykład M_A_T_I, czy Zabijaka. Niektóre osoby musiały czekać na unbana rok, chociaż miały 5 banów, a niektóre 3 miesiące, z prawie 20 banami. Pierwszy lepszy gracz pomyśli, że wystarczą znajomości, by ktoś dostał unbana. Czy ten wniosek jest słuszny? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Zwłaszcza administracja, do której głównie kieruję ten temat. Chciałbym zaproponować całkowity brak unbanów. Koniec, tyle, wystarczy. Cheatowałeś? Byłeś niegrzeczny? To teraz ponieś konsekwencje swojego zachowania. Myślę, że brak unbanów wzbudzi strach u stałych graczy, i niektórzy się ogarną i pomyślą, że nie warto stracić wszystko dla kilku surowców.
#2
jestem podobnego zdania, ze jak perm, to perm, a nie ban na 3 miesiące. osobiście staram się nie dawac unbanow na prawo i lewo, jednak jeśli ktoś wraca po dwóch latach to należy dac mu szanse
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(03-18-2018, 11:17)HubPlayGames napisał(a): jestem podobnego zdania, ze jak perm, to perm, a nie ban na 3 miesiące. osobiście staram się nie dawac unbanow na prawo i lewo, jednak jeśli ktoś wraca po dwóch latach to należy dac mu szanse

Jestem w stanie zrozumieć unbany po paru latach, taka osoba naprawdę mogła się zmienić, ale nie ma szans, żeby ktoś po 3 miesiącach doznał ośwoecenia i zmienił się o 180°
#4
ja tak samo mialem perma na keinecie i dostalem ub ale ja go mialem gdzies z rok hub to doskonale pamieta
#5
(03-18-2018, 11:17)HubPlayGames napisał(a): jestem podobnego zdania,

Ja też, jeśli ktoś miał kiedyś sporo banów powinien mieć perma a nie pomocnika. Smile
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#6
(03-18-2018, 11:21)M_Ceslav_V napisał(a):
(03-18-2018, 11:17)HubPlayGames napisał(a): jestem podobnego zdania,

Ja też, jeśli ktoś miał kiedyś sporo banów powinien mieć perma a nie pomocnika. Smile

Znowu zaczynasz?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#7
Ale to nie jest temat do kłótni, proszę, nie spamujcie tutaj. Jak chcecie się pokłócić to idźcie na shoutboxa, a najlepiej na PW.
#8
(03-18-2018, 11:17)HubPlayGames napisał(a): jestem podobnego zdania, ze jak perm, to perm, a nie ban na 3 miesiące. osobiście staram się nie dawac unbanow na prawo i lewo, jednak jeśli ktoś wraca po dwóch latach to należy dac mu szanse

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...179&page=2
No to nieźle.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#9
(03-18-2018, 11:24)ZabijakaPL1337 napisał(a):
(03-18-2018, 11:17)HubPlayGames napisał(a): jestem podobnego zdania, ze jak perm, to perm, a nie ban na 3 miesiące. osobiście staram się nie dawac unbanow na prawo i lewo, jednak jeśli ktoś wraca po dwóch latach to należy dac mu szanse

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...179&page=2
No to nieźle.

przeciez napisal ze stara sie nie dawac ub na prawo i lewo
#10
W tych banach nie chodzi o to aby kogoś całkowicie zniszczyć, jak niektórzy czekali tam z rok czy 2, to głównie z takiego powodu że albo już mieli zbyt dużo zmarnowanych szans, albo po prostu dopiero teraz poprosili o UB. Czy to takie dobre w ogóle nie dawać UB, nic nie zmieni to w postępowaniu niektórych lepiej już dać szanse komuś szanse, niż jej nie dawać "bo tak".
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości