Pytanie dla calego serwera xD
#1
no Witajcie!

A więc mam pytanie troszke się zmieniło przez te 6 miesięcy od dostania bana i mam prośbę można starać się o unbana? wiem ze moje zachowanie było nie najlepsze ale to było kiedyś Szanownego pomocnika Huberta przeprosiłem na pw i dostałem wiadomość że przyjął przeprosiny a mysle ze te 6 miesięcy to chyba wystarczający ban za Podawanie danych naśmiewanie się itd jeśli nie to rozumiem i przepraszam cały serwer za szkody wyrządzone przezemnie pozdrawiam DJintro.
#2
Hmm, takie szkody, że nikt tego nie pamięta. A z resztą perm to tylko formalność, ponieważ przy dobrych układach po 3 miechach perma można zdjąć.

Niedostępny
#3
Kto ma dobre układy z administracją ten ma ja nie należe do tego grona :/ więc perm zostanie na zawsze
#4
Cichy nie ma z nikim układów, ponieważ jego growomaterialne rzeczy (itki) nie obchodzą, w przeciwieństwie do Huba, więc masz jeszcze szanse na UB.

Niedostępny
#5
(03-16-2018, 22:56)Iam napisał(a): Cichy nie ma z nikim układów, ponieważ jego growomaterialne rzeczy (itki) nie obchodzą, w przeciwieństwie do Huba, więc masz jeszcze szanse na UB.

no okej zobaczymy co cichy powie
#6
Ja jestem na nie.
6 miesięcy to mała kara :p i nie robię dla tego że mam coś to twojej osoby, ale twoje zachowanie było bardzo nie fajne :p
Może niech serwer zadecyduje czy dać ci szanse ... Pozdrawiam.
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#7
Na Tak!
Pozdrawiam
Niedostępny
#8
Na nie
#9
Na nie.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#10
Na tak!
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości