Nowy Spawn
#1
Ostatnio dość sporo czasu mi się nudzi,więc pewnego dnia postanowiłem sam zrobić nowy Spawn na Classic'a,nie wiem czy będzie on taki piękny.Nie zmuszam nikogo żeby dodać ten Spawn,jeżeli wam się podoba możecie go dodać.Zrobiłem wszystko co potrzebne:

-Spawn (Odrodzenie)
-Teleporty
-Wymieniarki
-Arena PvP
-Masarnia
-Karczma
-Jezioro
-Sklep i Skup

W razie pytań,potrzeby lub dodatków proszę się tu wypowiedzieć.
A co do ciebie Cichusku to mogę Ci podesłać na PW ziarno tej mapy na której zrobiłem ten Spawn.

Oto Spawn:
#2
Jakbys mogl, daj pare screenow.
Po wygladzie obecnym, widac, ze spawn jest banalny. W sumie - oski632 zbudowal kiedys tam spawn na classic i on byl lepszy <cichusku, czy on zostanie wgl dodany?>. A przy tym, to potrzebuje wiecej screenow do oceny, Ale zamysl masz dobry.

+ Jezeli to jest w "prozni", to nie przejdzie, Cichusek woli naturalne tereny.
#3
               


Załączone pliki Miniatury
   
#4
Spawn jest zbyt banalny moim zdaniem.

Poprostu: Jest to znerfienie obecnego spawnu, ktory jest duzo bardziej wybudowany niz ten, a ten wyglada jak jego mniejsza czesc.
PvP jest nie przekonujace. Kolory do siebie nie pasujace.
Za plaski teren
Sciezki sie "zmieniaja" gdy sie przejdzie po moscie, co nie wyglada zachecajaco wedlug mnie <taka roznorodnosc tych sciezek zle wyglada>

Ogolnie, jestem na nie.
#5
Ogólnie ok.
#6
Ten spawn w 70% jest taki sam jak ten co jest teraz... nie ma sensu zmieniać na coś ,co brat prawie takie same.
MEFEDRON


Niedostępny
#7
Mi nie przypadł do gustu, bardziej podoba mi się aktualny, a najbardziej ten prosty z dużym i małym pvp


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości