Działka rumbura
#1
Witam,
Jak wiemy Rumbur został zbanowany na zawsze, a jego działka przy spawnie cały czas jest zajęta przez niego, nie usuwa się, ponieważ termin ważności przedłuża dodana osoba: kurczychlast
[Obrazek: Screenshot_1.png]

Według mnie to jest bez sensu, nikt nie korzysta z tej działki, ban na zawsze powinien równać się również z utratą jakiegokolwiek postępu w grze, a postępem jest też dużo warta działka przy spawnie. Proponuję ją usunąć przy następnym restarcie działek w nocy, by dać innym graczom szansę.
Niedostępny
#2
Nie, Skoro odświeża - Gra. Może rzadko ale gra.
#3
W takim układzie permy mieli też Kox_MarcinPL, M_A_T_I, Szwed i paru innych. Dlaczego im też nie zabrano działek? Przecież co im po permach, jeśli ktoś dodany wejdzie im na działkę, przerzuci itki a oni grają na MK. Perm bez kasacji jest bez sensu.

Niedostępny
#4
(03-10-2018, 10:36)FLP napisał(a): Witam,
Jak wiemy Rumbur został zbanowany na zawsze, a jego działka przy spawnie cały czas jest zajęta przez niego, nie usuwa się, ponieważ termin ważności przedłuża dodana osoba: kurczychlast
[Obrazek: Screenshot_1.png]

Według mnie to jest bez sensu, nikt nie korzysta z tej działki, ban na zawsze powinien równać się również z utratą jakiegokolwiek postępu w grze, a postępem jest też dużo warta działka przy spawnie. Proponuję ją usunąć przy następnym restarcie działek w nocy, by dać innym graczom szansę.

Zapomniałeś dodać, że tak samo jest z dzialka tuż obok gdzie stoi jego willa
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#5
W takim razie jak już ma być sprawiedliwie to proszę usunąć też innym, bo to bez sensu. Nie wiedziałem o istnieniu innych zbytnio.
Niedostępny
#6
XDDDDD
Teraz by im usuneli HAHAHHA
#7
(03-10-2018, 10:43)FLP napisał(a): W takim razie jak już ma być sprawiedliwie to proszę usunąć też innym, bo to bez sensu. Nie wiedziałem o istnieniu innych zbytnio.

Oni już są po permach, więc nie. Należałoby to stosować przy każdym następnym permie.

Ale halo, THEBOXHEAD miał wyczyszczoną działkę... co jest...???

Niedostępny
#8
(03-10-2018, 10:50)Iam napisał(a):
(03-10-2018, 10:43)FLP napisał(a): W takim razie jak już ma być sprawiedliwie to proszę usunąć też innym, bo to bez sensu. Nie wiedziałem o istnieniu innych zbytnio.

Oni już są po permach, więc nie. Należałoby to stosować przy każdym następnym permie.

Ale halo, THEBOXHEAD miał wyczyszczoną działkę... co jest...???
Tak samo Rider...
I wychodzi na "sprawiedliwosc" na tym serwie... Jednym usuwaja ,a jedni ja maja mimo perma...
MEFEDRON


Niedostępny
#9
Jestem za usunieciem
#10
(03-10-2018, 10:59)_NiceGirl_ napisał(a): Jestem za usunieciem
Tez za ,jak "rowne traktowanie" to rowne....
MEFEDRON


Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości