CO JEST K*RW
#1
Witam dzisiaj gdy wszedłem na serwer zobaczyłem, żę zostałem okradziony.
Nie mam dowodów co tam było mam jedynie zdj enderchesta.
Zostały skradzione głowy.
Mialem dodanego gracza Termi, oraz jakiegoś ter. Wcześniej mam na myśli niedzielę tydzień temu zrobiłem takową pomyłkę, że dodałem gracza ter zamiast termi ale usunalem go od razu.

Proszę o jak najszybszą odpowiedz. Kto moglby zrobic multikonto o nazwie ter?

Dodam, że skradziono mi 44 głowy ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
O nazwie ter nikt, za krótki nick. A jeśli chodzi o termiego to wątpię żeby to zrobił, poszukaj we wszystkich skrzyniach.
#3
Nikt dodany do działki nie mógł ukraść Ci itemów z enderchesta & ekwipunku.
#4
Te głowy były na działce -4;4

(03-09-2018, 16:04)Invi napisał(a): O nazwie ter nikt, za krótki nick. A jeśli chodzi o termiego to wątpię żeby to zrobił, poszukaj we wszystkich skrzyniach.

Możliwy nick zaczyna się od 3 liter :/
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#5
Ter logował się ostatnio 5 marca o 16, prawdopodobnie posiada zmienne IP, jednak porównując te konta które korzystały z tego samego IP, to:
julka2006 pojawiła się niecałe 3 godziny później.
HackeBananowy wszedł 2 godziny później.
mister_akcntka 2 godziny później.
Stefano9 również 2 godziny później.

Termi logował się natomiast wczoraj.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
(03-09-2018, 16:11)Tails napisał(a): Ter logował się ostatnio 5 marca, prawdopodobnie posiada zmienne IP, jednak porównując te konta które korzystały z tego samego IP, to:
julka2006 pojawiła się niecałe 3 godziny później.
HackeBananowy wszedł się 2 godziny później.
mister_akcntka 2 godziny później.
Stefano9 również 2 godziny później.

Termi logował się natomiast wczoraj.

Czyli jestem pogrzebany? ...
Wątpie aby Termi to zrobił.
Czy cichusek coś, mozę zdziałać?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#7
to co podal tails tyczy sie globalnie calego serwera.
sprawdzilem i na classicu nigdy nie zalogowal sie gracz o nicku ter (tzn. ja przed chwila na to konto wszedlem aby sie upewnic).
wiec jedyna opcja to wlamanie na twoje konto lub inna osoba, ktora byla dodana do twojej dzialki.

kiedy ostatnio widziales, ze masz te wszystkie glowy?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(03-09-2018, 17:05)Cichusek napisał(a): to co podal tails tyczy sie globalnie calego serwera.
sprawdzilem i na classicu nigdy nie zalogowal sie gracz o nicku ter (tzn. ja przed chwila na to konto wszedlem aby sie upewnic).
wiec jedyna opcja to wlamanie na twoje konto lub inna osoba, ktora byla dodana do twojej dzialki.

kiedy ostatnio widziales, ze masz te wszystkie glowy?

W niedzielę o 20

Czyli, może po prostu termi wzial te glowy bo widzial ze dodany jest jakis ter i po prostu chcial ocalic glowy.

Możesz cichusku zobaczyć jego enderchest?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#9
(03-09-2018, 17:12)xLvkasz napisał(a):
(03-09-2018, 17:05)Cichusek napisał(a): to co podal tails tyczy sie globalnie calego serwera.
sprawdzilem i na classicu nigdy nie zalogowal sie gracz o nicku ter (tzn. ja przed chwila na to konto wszedlem aby sie upewnic).
wiec jedyna opcja to wlamanie na twoje konto lub inna osoba, ktora byla dodana do twojej dzialki.

kiedy ostatnio widziales, ze masz te wszystkie glowy?

W niedzielę o 20

Czyli, może po prostu termi wzial te glowy bo widzial ze dodany jest jakis ter i po prostu chcial ocalic glowy.

Możesz cichusku zobaczyć jego enderchest?

ma w enderchescie 25 glow gracza + 19 szkieletow.
jednak nie badzo moge ci je oddac, bo nie wiem czy te glowy rzeczywiscie do ciebie naleza.
to juz z nim musisz sie jakos dogadac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
(03-09-2018, 17:24)Cichusek napisał(a):
(03-09-2018, 17:12)xLvkasz napisał(a):
(03-09-2018, 17:05)Cichusek napisał(a): to co podal tails tyczy sie globalnie calego serwera.
sprawdzilem i na classicu nigdy nie zalogowal sie gracz o nicku ter (tzn. ja przed chwila na to konto wszedlem aby sie upewnic).
wiec jedyna opcja to wlamanie na twoje konto lub inna osoba, ktora byla dodana do twojej dzialki.

kiedy ostatnio widziales, ze masz te wszystkie glowy?

W niedzielę o 20

Czyli, może po prostu termi wzial te glowy bo widzial ze dodany jest jakis ter i po prostu chcial ocalic glowy.

Możesz cichusku zobaczyć jego enderchest?

ma w enderchescie 25 glow gracza + 19 szkieletow.
jednak nie badzo moge ci je oddac, bo nie wiem czy te glowy rzeczywiscie do ciebie naleza.
to juz z nim musisz sie jakos dogadac.

Dzieki za pomoc, jednak moglem mu zaufac.
Po prostu schowal je do endera w celu ocalenia glow w razie wejsca na konto ter.
Juz myslalem ze stracilem majatek
[Obrazek: KYhB2Xh.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości