Cheaty.
#1
Nick: M_A_T_I
Nick Oskarżonego: PolishMelon
Powód: Ktos tutaj pokazuje Killaure na spawnie.
Dowód:

I prosze mi tu nie pisac, ze dowod nie wazny, bo nie jest w strefie pvp. Ja rozumiem tamta sytuacje z Marskim i kamill0sem, no ale naprawde, to jest nie dopuszczalne, zeby dowody, ktore potwierdzaja u kogos killaure nie byly uznawane, bo nie sa w strefie pvp. Ale to rowniez jest ukazywaniem, ze mozna miec nawet x-raya, ale nieee bo on nie byl w strefie pvp. Ja chce, aby to bylo zniesione, ze gracz musi byc w strefie pvp, bo to jest bezsensu, takto wiele cheateow moze sobie latac z killaura po spawnie i nic im sie nie stanie...
#2
Przykro mi ale ta zasada z PvP, tyczy się każdego, również ciebie. A gdyby ktoś ciebie tak nagrał i zgłosił?

Jak ja widzę że ktoś z tego korzysta to banuje, tylko dowodów na to nie przyjmujemy.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
(03-08-2018, 13:15)Tails napisał(a): Przykro mi ale ta zasada z PvP, tyczy się każdego, również ciebie. A gdyby ktoś ciebie tak nagrał i zgłosił?

Jak ja widzę że ktoś z tego korzysta to banuje, tylko dowodów na to nie przyjmujemy.

No ale zrozum, co tu jest logiczne: Cheater nagrany na goracym uczynku, a tu oczywiscie nie ma bana, bo dowody nie byly realizowane na pvp. Bezsensu, cheaterzy takto moga sobie lazic po serwerze i nic im nie bedzie. Gracze tez nie chodza niektorzy na pvp, a zgloszenie, ze na spawnie ktos cheatuje tez powinno byc przyjmowane. To wszystko zostalo dodane przez tych 2 imbecyli <za przeproszeniem> Marski i rezidentevil. Nie powinni na tym wszyscy cierpiec, ze cheaterow nie mozna nagrywac, kiedy nie sa na pvp...
#4
To znaczy że na przykład moja siostra będzie mogła mieć ten cheat do podrabiania i ciebie nagrać, zgłosić ciebie i będziemy mogli ciebie za to zbanować?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(03-08-2018, 13:21)Tails napisał(a): To znaczy że na przykład moja siostra będzie mogła mieć ten cheat do podrabiania i ciebie nagrać, zgłosić ciebie i będziemy mogli ciebie za to zbanować?

Jakiego podrabiania? Podrobic killaury sie nie da, bo to jest latwo wykrywalny cheat. Wystarczy, ze kogos kursor idzie w predkosci dobrej dla cheatu na innego przeciwnika. Nic sie nie da sfalszowac, nikogo. Jedynie gracz moze cheatowac na spawnie i nie dostanie za to bana. GG. Ja nigdy nie falszuje dowodow, a ten jest w 100% legit. Wieec, tylko mi przeszkadza to, ze nie ma bana za uzywanie killaury w obrebie spawnu i innych.
#6
wiele zagranicznych serwerow stosuje taka zasade, poniewaz tam taki rodzaj oszustwa jest na porzadku dziennym.
w polsce jest to malo popularne, ale taki dowod mozna jednak spreparowac.
to tak samo jak bany za niecenzuralne skiny, niby na screenie widac jaki ktos ma screen, ale przeciez wystarczy wgrac resource pack z takimi skinami i "podrobic" dowody.
w przypadku takich cheatow zasada dziala podobnie, gracze musza byc w strefie pvp, bo jezeli killaura oskarzonej osoby jest tylko widoczna po stronie osoby nagrywajacej, to nie uderzy nikogo na pvp mimo ze bedzie machal mieczem.
to znaczy oczywiscie, ze moze kogos uderzyc jak w rzeczywistosci (a nie tylko na podrobionym nagraniu) bedzie kogos bil, dlatego oprocz strefy pvp wymagane jest aby gracz znajdowal sie miedzy kilkoma graczami by killaura rzeczywiscie byla widoczna (aby bil graczy po obrocie, a nie tylko udawal ze bije).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości