Halo, dlaczego
#1
Question 
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=29491

Wątek był otwarty przez pół ROKU i został zamknięty zupełnie BEZ ODPOWIEDZI. Zostałem zupełnie zignorowany. Czuję się tak, ponieważ mój wspaniały Cichusku nie odpowiedziałeś finalnie na wszystkie punkty. Oczywiście, była tam mowa o 9 z 10 punktów, ale przepraszam: Dlaczego Cichusku nie dałeś finalnej odpowiedzi? A jeden z punktów kompletnie ominąłeś? Nie interesują mnie odpowiedzi pokroju "bo tak", "gdyż to sprawa administracji", "to nie ty jesteś właścicielem serwera, tylko ja - i będzie tak jak ja chcę".

Drogi Cichusku, potraktowałeś tę propozycję jako kolejny przez przypadek otwarty wątek, jako kolejną propozycję/mrzonkę, której nie warto realizować, gdyż to ugodzi w charakter rozgrywki na Cll, nosz halo, ten tryb jest zbyt łatwy, KIEDYŚ był trudniejszy i bardzo chciałbym, żeby te trudne czasy wróciły.

Pozdrawiam czytelników,
Ijam

Niedostępny
#2
to jest dzial propozycji, nie musze na wszystkie odpisywac i wyrazac swojej opinii.
przyjalem twoj pomysl do wiadomosci i tyle, moze kiedys cos z niego wejdzie w zycie.
temat zamknalem, bo juz pare razy sie w nim wypowiedzialem i od dluzszego czasu nie widze sensu aby cos tam jeszcze pisac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości