WYWALA
#1
cichuku mam prosbe zebys cos zrobil poniewasz caly czas wywla z serwera w naj mniej oczekiwanym momenicie a jak jestem na pistoletach to jak wywala to trace level a i to nie jest wina internetu bo internet ma wszystkie kreski
#2
Co z tego ze ma wszystkie kreski? Moze byc problem z routerem i tyle. Tab czesto sie buguje i falszywie ukazuje te kreski.
Sparwdzales polaczenie? Mozliwe, iz co jakis czas tracisz internet i cie wyrzuca.
#3
(03-07-2018, 18:53)keinettgaming napisał(a): cichuku mam prosbe zebys cos zrobil poniewasz caly czas wywla z serwera w naj mniej oczekiwanym momenicie a jak jestem na pistoletach to jak wywala to trace level a i to nie jest wina internetu bo internet ma wszystkie kreski

Wywala cie z serwera w sensie ze do lobyy czy do wyboru serwerow? Wyskakuje jakis komunikat?
Niedostępny
#4
nie nagle przestają ruszac sie gracze
#5
(03-08-2018, 15:58)keinettgaming napisał(a): nie nagle przestają ruszac sie gracze

Typowy sygnal odlaczenia internetowego albo zbyt slabego polaczenia.
Najprawdopodbniej nadciagles limit na twoim routerze <jezeli masz takowy>, albo poprostu masz za duzo programow lagujacych odpalonych i cie przez to moze tez wywalac.
#6
mam wlaczone tylko mc i forum
#7
jezeli jest to wina serwera, to reszta przy takich objawach jak opisujesz powinna dostac sporego laga i czesc graczy (jakas 1/3 albo wiecej) tez by byla wyrzucana z serwera.
dlatego mysle, ze to cos u ciebie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Przykro nam, jednak problem jest z Twoim internetem. Może ktoś by Ci pomógł, ale nie potrafisz nawet odpowiedzieć na proste pytanie, które być może pozwoliło by nam ocenić co jest nie tak.

(03-07-2018, 18:53)keinettgaming napisał(a): caly czas wywla z serwera
Tutaj piszesz, że wywala Cie z serwera.


(03-07-2018, 19:16)JTdiro napisał(a): Wywala cie z serwera w sensie ze do lobyy czy do wyboru serwerow? Wyskakuje jakis komunikat?
JT zadaje Ci 2 proste pytania.


(03-08-2018, 15:58)keinettgaming napisał(a): nie nagle przestają ruszac sie gracze
A Ty w odpowiedzi piszesz mu to...
Zastanów się czy chcesz uzyskać pomoc czy tylko podnosić nam ciśnienie swoimi bezsensownymi postami..
#9
Chyba do zamknięcia.
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości