lamberjack
#1
Także tego
nick oskarżającego Rafauu2k16
nick oskarżonego lamberjack

Sytuacja byla taka iz dana osoba napisala do mnie tpa dam ci seta 4/3 po tepa okazalo sie ze jestesmy w neterze i osoba zrobiła pułapkę aby mnie uwięzić i zabic, po wszystkim napisalem ze jest głupszy niz ustawa przewiduje ze myslal ze mu to wyjdzie, potem dostawałem wiadomosci " chodz na klepe pipo "

Wszystko rozumiem ale pocisk po rodzicach to przesadaSmile


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Jeśli masz coś wiecej na niego to daj, bo to jest za mało na bana..
#3
(03-01-2018, 18:55)Boczek napisał(a): Jeśli masz coś wiecej na niego to daj, bo to jest za mało na bana..

czekaj to obraza po rodzicach to za mało dowodów aby dostać bana ku nauczce ??
#4
Niestety tak, dlatego proszę o więcej dowodów, bo na tym co dałeś napisał tylko jeden raz na Ciebie.
#5
okay czyli wnioskuje ze mogę sobie tak od sb wyzwać rodzica i powiedziec co mi on to nie robi jakiegos gracza nawet admina albowiem " zrobie to tylko raz "
nie no pokłony bije do administracji Smile +5 pkt dla was Smile
#6
Czuje twój ból niestety administracja zbyt łagodnie podchodzi do obrazy rodziców.
Weź coś mu pisz grzecznie on ci będzie źle odpowiadał i będziesz mial dowody.
#7
(03-01-2018, 19:10)Rafauu2k16 napisał(a): okay czyli wnioskuje ze mogę sobie tak od sb wyzwać rodzica i powiedziec co mi on to nie robi jakiegos gracza nawet admina albowiem " zrobie to tylko raz "
nie no pokłony bije do administracji Smile +5 pkt dla was Smile

na screenie widac jak tylko raz tak napisal.
gdyby napisal cos podobnego kilkukrotnie lub gdyby sytuacja sie powtorzyla, to wtedy dostalby bana.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości