/skin
#1
Fajnie, że jest ta komenda /skin, ale pojawia się problem, gdy gracze wykorzystują ją do czegoś takiego, jak na załączonym obrazku.
Mnie to tam nie przeszkadza, jednak na serwerze grają też osoby młodsze i CHYBA przydałoby się coś z tym zrobićWink


Załączone pliki Miniatury
   
Niedostępny
#2
Jak nie komendą /skin, to zrobią to za pomocą np: Zyczu, czy chociażby konta Premium.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Należałoby banować takie osoby na np 1-2 dni z powodem "Wulgarny skin". W tym czasie przemyśleliby zachowanie i zmienili skina. Jako dowód wystarczyłby ss.
Kek
#4
to tez jest minus zostawienia tej komendy..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(02-27-2018, 14:43)Cichusek napisał(a): to tez jest minus zostawienia tej komendy..

Chciałbym rozwinąć myśl kolegi 2 posty wyżej.

Raczej nikt z nas nie chce (graczy) aby usunięto komendę /skin. Więc być może to dobry pomysł aby zacząć dawać bany/kicki dla takich osobów, ponieważ teraz w sumie mogą w łatwy sposób zmienić swojego skina na serwerze. Wcześniej jeszcze było to zrozumiałe, brak kar dla takich osób, ale teraz mamy do dyspozycji komendę /skin oraz barwniki na lobby, karanie tych osób nie jest takie głupie. Jednak nie powinniśmy przyjmować dowodów, ponieważ niektórzy mogą je podrobić, np: podmieniając plik char.png.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
serio wole żeby ludzie tak robili sobie jaja w grze niż kradli. Nie mniej jednak jeśli jakiś napalony debil/ka ma latać i celowo nękać tym skinem graczy to jakieś silniejsze dowody w postaciach np filmu czy licznych świadków powinny być karane permami. Na razie niech zostanie aż każdemu zabawa tymi komendami się znudzi.
#7
Tails dobrze mówi, można podmienić teksturkę skina i będą leciały bany za nic.
A WYSTARCZY, ŻE 3/4 MUTE JEST ZA NIC.
Więc raczej sprawdzenie takiego gracza przez kogoś z administracji będzie jedynym dobrym wyjściem.
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#8
(02-28-2018, 13:58)RastamanMasio napisał(a): A WYSTARCZY, ŻE 3/4 MUTE JEST ZA NIC.
Więc raczej sprawdzenie takiego gracza przez kogoś z administracji będzie jedynym dobrym wyjściem.

Ale tu nigdy nie było sprawiedliwie nie tylko z mute. Wielokrotnie kogoś na moich oczach okradziono a nawet czasem mnie oszukano. Na s2 jest taki typ co nowych naciąga na zakładanie wyspy i jak wykopią dirta i oddadzą wszystkie ity to niby ma dodać do wyspy a nie dodaje. Wszystko robi na szeptach więc jedyne co czytam to odpowiadające oszukane dzieci. Ciężko się doprosić dzieci o ss więc jest lipa. Ale widzę to tygodniami i jest to jeden i ten sam gracz.
Ja też nie mam lekko praktycznie to żyję z handlu więc wolno zarabiam a mimo to otrzymałem wyzwisko od cheatera od gracza którego gracze przyłapali na oszustwie. Jakieś patole wyzywają prostych ludzi co nawet nie mają do czego cheatów włączyć bo ani na pvp ani do produkcji surowców się nie pale i nawet nie mam nic do ukrycia na wyspie.
https://prnt.sc/iktslj
Nawet serwer mnie niszczy. Po ostatniej aktualizacji kury umierają w szkle. Mam tylko kurnik na wyspie żeby sobie dorobić. Teraz dotyka mnie totalna nędza. Zamykam dostęp do wyspy bo nie ogarniam się po ostatnich aktualizacjach. Jedyny dorobek na jajkach mi umiera.
https://prnt.sc/iktywq
Skiny są fajne ale zmiany czasem dają w kość. Mnie już mute omija. Teraz to gracze i serwer są utrapieniem. Paradowanie na golasa i mute to przy tym małe piwo w dodatku jak dla mnie nieszkodliwe. I jeszcze pod wersję 1.7.2 umie robić pod ity enchanting a pod 1.8 już mam problem. Gdzie te czasy jak mute było dla mnie jedynym problemem a ludzie nie pomiatali graczami pomagającymi innym.
Wole sytuacje gdy szukając nowego sklepu by nakręcać handel 11 latka uwięziła mnie w swoim domu i zaczęła tańczyć niby jak zdzira i udawać że mi się wypina obciąga itp. ogólnie wszystko pod sex może poza kaleką ortografią. Na koniec proponowała mi związek ze mną w grze... Big Grin

A takie pytanie mam jakie kary mają zapadać na graczy robiących sobie jaja od paradowania nago po nękanie tym graczy? Dla mnie to jest śmieszne ale kogoś takie sytuacje mogą razić?
I czy można zaostrzyć kary dla cheaterów? Uciekłem z gry darkorbit właśnie przez patole i cheaterów i dlatego jestem tu od paru miesięcy w grze. Wiem jak to ma się z oszustami. Te wasze kary są śmieszne. Permy powinny być bez możliwości ub a nie pare dni odpoczynku od serwera. Oszust oszustem pozostanie puki nie boi się kary. Jak patole nie mają jaj uczciwie grać to wypierdzielić ich z serwera raz na zawsze żeby potem nie oskarżali innych o to samo jak się im zwróci uwage.
#9
Chyba nikt się nie obrazi jeżeli podejmę działania w tej sprawie...

Postawiłem że ja będę banował za wulgarne skiny. Teraz są takie możliwości, można bez problemu zmienić sobie skina, poprzez barwniki czy /skin.
Oczywiście ktoś może nie wiedzieć że obecnie posiada wulgarnego skina, no różne są sytuacje, więc najpierw będzie ostrzeżenie, jak ono nie pomoże to wiadomo...

Dowodów w postaci screenów/filmów przynajmniej ja nie będę przyjmować ze względu na to że łatwo można to podrobić.

Myślę że to będzie najlepsze rozwiązanie...

Temat chyba jest skończony.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
(03-01-2018, 13:41)Tails napisał(a): Chyba nikt się nie obrazi jeżeli podejmę działania w tej sprawie...

Postawiłem że ja będę banował za wulgarne skiny. Teraz są takie możliwości, można bez problemu zmienić sobie skina, poprzez barwniki czy /skin.
Oczywiście ktoś może nie wiedzieć że obecnie posiada wulgarnego skina, no różne są sytuacje, więc najpierw będzie ostrzeżenie, jak ono nie pomoże to wiadomo...

Dowodów w postaci screenów/filmów przynajmniej ja nie będę przyjmować ze względu na to że łatwo można to podrobić.

Myślę że to będzie najlepsze rozwiązanie...

Temat chyba jest skończony.

pamietaj, ze skiny mozna zmieniac resourcepackami, wiec musisz na wlasne oczy sprawdzac, czy ktos rzeczywiscie ma takiego skina na serwerze.
inaczej screen/skarga moze byc podrobiona.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości