Targi #3.
#1
Chcialbym wrocic do tych 2x watkow:

1. http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...ight=Targi
2. http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...ight=Targi

Patrzac na sytuacje dzisiejsza, jest oplacalne wprowadzic takie targi. Powody:

*Zmiana wersji classica na 1.8 przy tym nowe mechanizmy, ktore zniszczyly autosklepy dzisiejsze.

*Ulatwiloby to poszukiwanie niektorych itemow dla graczy <np. unikanie spamu "kto ma kwarc?!?!?!?!">.

Duzo wymieniac ale wracajac do tematu:
Czy istnieje mozliwosc dodania takich targow? Ja nie jestem akurat w stanie teraz znalesc odpowiedni plugin na te targi, no ale cos mozna wymyslic.

Co do ustawien targow - Moze to byc albo przez poszerzenie tego skrawka <screen> badz stworzenie gdzies osobnego pomieszczenia i dodanie komendy /warp targ, gdzie teleportowaloby to na targ gracza.

Cena targow, ktore mozna stworzyc: Mysle, ze 500$, a dla Vip - 300$.
Kazdy targ mialby slot tylko na 10-15 itemow. Targow by bylo tak mysle z 10-20. Tongue

#EDIT - Zapomnialem o najwazniejszym. Czyli - kazdy targ gracza bedzie mial swoja waznosc. Np. ktos zalozy targ w niedziele, to jezeli nie przedluzy targu o 1 tydzien <w kazdym momencie mozna, maksymalnie - do 2 tygodni> to ten targ zostanie "wyzerowany" a itemy przepadna. Tongue Aby przedluzyc targ, gracz poprostu placi dodatkowe 150$. Tongue

To na tyle.
Mysle, ze teraz sie uda to dodac, gdyz to juz jest trzecia czesc watku po dluzszym zastanowieniu sie. Tongue
#2
Uważam, że po takiej innowacji możliwym jest, iż ruch na serwerze jeszcze zmaleje, tak jak na S1/S2, tam to czekasz i masz zysk. W zasadzie 0 inwencji twórczej.

Niedostępny
#3
jestem na nie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
To moze tak:
Ogolem z watku Targi #2 [1 link] Cichusek byl z tego co patrze na tak, ale nie znalazlem pluginu.
Mozna sprobowac z tym pluginem na te targi:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=34813

(02-24-2018, 16:40)HubPlayGames napisał(a): jestem na nie
Prosilbym o uargumentowanie wypowiedzi, dlaczego na nie. Tongue
#5
tez jestem na nie.
to zajmie sporo miejsca na spawnie, bedzie to dosyc problematyczne.
ludzie beda robic multikonta aby cos sprzedac itp.

zastanawialismy sie ze stirante na wprowadzeniu limitow do tabliczek sklepowych z essentials, aby gracze mogli np. 5 tabliczek [trade] zrobic na swoich dzialkach, ale tez beda wszyscy robili multikonta i dodawali do dzialki "braci".
wiec to tez odpada.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(02-25-2018, 17:08)Cichusek napisał(a): tez jestem na nie.
to zajmie sporo miejsca na spawnie, bedzie to dosyc problematyczne.
ludzie beda robic multikonta aby cos sprzedac itp.

zastanawialismy sie ze stirante na wprowadzeniu limitow do tabliczek sklepowych z essentials, aby gracze mogli np. 5 tabliczek [trade] zrobic na swoich dzialkach, ale tez beda wszyscy robili multikonta i dodawali do dzialki "braci".
wiec to tez odpada.

1. Pisalem, ze to nie musi byc na spawnie, moze byc osobno gdzies daleko od spawnu <1000 kratek nawet>, i komenda /warp targi.

2. Multikonta? Watpie, skoro az 30 straganow, z mozliwoscia zrobienia 10 ofert, z czego oplata 750$ <czy tam 500$>, a nowi gracze nie maja pieniedzy, a multikonta i tak nic nie dadza, bo najprawdopodobniej gracze sa spostrzegawczy, ze gracz nie wchodzi i jest to czyjes multikonta.

3. Tabliczki essentials? Odpadaaa. Powodem sa oszustwa, cos w stylu odwrocona tabliczka zabudowana od przodu <jak jest napis> ktos w nia kliknia, chociaz jest napis "KLIKNIJ A DOSTANIESZ BEACONA", klika ktos - zabiera np. 30k dostajesz tabliczke.
#7
Cóż, może by jakiś osobny świat z tycimi cuboidami 3x3, 4x4 lub ograniczona ilość cuboidów niedaleko spawnu? Nie wiem, wiem że łatwo mówić a trudniej zrobić. Sad

Niedostępny
#8
(03-02-2018, 19:27)M_A_T_I napisał(a): Odswiezam.
#9
(03-03-2018, 22:25)M_A_T_I napisał(a):
(03-02-2018, 19:27)M_A_T_I napisał(a): Odswiezam.

zamykam.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości