Kod błędu 87
#11
Nie umiera! XP są najlepsze i nie umrą.
#12
(02-19-2018, 22:17)Karzełek Kimi napisał(a): Nie umiera! XP są najlepsze i nie umrą.
Chyba, że mają 12 lat..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

(02-19-2018, 22:11)Cichusek napisał(a): tez mi sie wydaje, ze to wina ramu.
raczej kosci podlacza sie naprzemiennie, lecac od strony procka: do pierwszego slotu wloz kosc, drugi zostaw pusty i do trzeciego wloz.
Ram już dobrze podłączyłem i działa. Sprawa teraz wygląda tak, że jak włączam komputer to na początku wszystko jest normalnie do momentu, w którym powiniem móc wybrać użytkowinka (tgz. ekran powitalny czy coś takiego). Wtedy właśnie moim oczom ukazuje się czarny ekran i nawet po odczekaniu 15 minut nic kompletnie się nie dzieje.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#13
Spróbuj włączyć ten wersje awaryjną czy coś by zobaczyć czy dasz rady wtedy coś zrobić.
Jeśli nie to masz nadal coś źle podpietego
Jak go kurzu czysciles?
#14
moj ma 15 i się trzyma
#15
Moj nie ma dostępu do neta heh
#16
To jak, pomoże ktoś ? [emoji14]
https://youtu.be/jTrf7FBE-Xk

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#17
(02-22-2018, 19:29)Boczek napisał(a): To jak, pomoże ktoś ? [emoji14]
https://youtu.be/jTrf7FBE-Xk

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

dawno nie pracowalem na xp, ale wedlug googla mozesz sprobowac zrobic tak:
1. uruchom komputer w trybie safe mode (po polsku to chyba tryb awaryjny), mozesz to zrobic klikajac wielokrotnie przycisk f8 przed pojawieniem sie logo windowsa (tam gdzie pojawiaja ci sie napisy gdy wlaczasz komputer).
2. komputer powinien sie uruchomic w wybranym trybie i nie wylaczyc.
3. wejdz w start/uruchom, wpisz msconfig
4. w zakladce boot.ini zaznacz opcje "/basevideo" i zrestartuj komputer w normalnym trybie.

jak nie zadziala, to nie pomoge.
ogolnie masz cos zle zrobione z karta graficzna, mozesz tez sprobowac ja przerzucic do innego slotu i sprawdzic czy jest podlaczona.
niektore karty wymagaja dodatkowego zasilenia pradem od zasilacza.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
Klikam to f8 cały czas, pojedyńczo, nawet cały czas trzymać próbowałem, jednak safe mode nie chce się włączyć i dzieje się to samo co na filmie, który ostatnio dawałem.
#19
Moze go gdzieś zanieść? Do naprawy albo porostu na części i sprzedaj
#20
Miałem to samo i ja zrobiłem tak napoczątku nie wiedziałem co zrobić próbowałem wszystkiego ale skończyło się na tym że musiałem przeinstalować system windows i jeszcze raz go instalować co się wiążę z przeniesieniem wszystkich plików ale działał i wszystko z nim dobrze
Studiowałem informatykę ale trudno mi pomóc jaj nie widze komputera pisz jak to zadziała jak nie to jest plan B ale jest trudny do zrobienia ale działa w 99%


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości