Wcale nikt mi nie kazal tego pisac...
#11
_NiceGirl_, FLPlayGamesAgain nie napisali tyle aby zasługiwali na bana.

Co do SelinaVenom, dosyć stare te screeny, bo na jednym widać gracza _HolyNoob_ a jego nie było na Classicu od 3 dni, bo ma bana. Raczej nie jest tego dużo.
Mimo tego wszystkiego apeluje do ciebie SelinaVenom abyś tak na niego nie mówiła.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
To prosze tez zeby Bruno zostawil mnie w spokoju bo to co teraz robi przechodzi ludzkie pojecie i podchodzi po nekanie
Niedostępny
#13
Podbijam i proszę o to samoSmile
Mam dość ciągłych prowokacji i zwalania wszystkiego na mnie Klaudie lub Filipa
#14
Dobra, nie manipuluj, bo sama też do M_A_T_Iego się przyczepiasz hipokrytko łobuziaro.

Niedostępny
#15
Mam ci przypomniec, ile razy od ciebie _NiceGirl_ slysze "Zabij sie" "Udlaw sie" itp? Myslisz ze to tak latwo to przyjac? Nie. Wyobraz sobie, ze ktos ci zyczy smierci, a ty co zrobisz - zwyzywasz go? Zabijesz go sama? Wez ty naprawde sie ogarnij, bo ludzkie pojecie przechodzi WASZE ZACHOWANIE.
#16
Uwierz nie robimy tego bez powodu. Ty, Bruno i kto tam jeszcze po prostu się od nas odwalcie. Przestańcie prowokować nas swoim zachowaniem i pisać na nas jakieś ukryte liczby (którymi nas obrażacie, a potem się śmiejecie). To co robicie jest dziecinne, a potem zwalacie wszystko na nas i próbujecie nam zaszkodzić więc nie wiem, kto tu zachowuje się nieludzko. Zastanówcie się najpierw nad sobą, a potem prujcie się do innych. Mimo wszystko zawiodłam się na tobie, bo jesteś fałszywy i wszystko wyciągasz po pewnym czasie, gdy Bruno ci każe. Nie pamiętam kiedy ostatni raz TOBIE napisałam, że masz się zabić. Tails się wypowiedział, może zrobi to Cichusek, Hubowi zabroniliście (XD). Ja nie mam nic więcej do powiedzenia, przepraszam i dziękuję. Skończyłam.
#17
po prostu nie dokuczajcie sobie, nastepna sytuacja poskutkuje banem
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości