ble ble ble ble ble -_-
#1
elo kupię komputer lub laptopa Tongue. do gier ! cena do 5000 zł
propozycje poproszę niżej .
pozdor Tongue

BLEEEEEEE
  Odpowiedz
#2
(02-17-2018, 10:27)keinettgaming napisał(a): BANA ZA TO DOSTANIESZ

Mamy juz ciebie do cholery jasnej dosyc! Ty nie rozumiesz, ze to jest off-topic, ze moze pisac co chce? Moze chce se lepszy komputer / laptop kupic, a ty go tylko straszysz banem.

Najlepiej bedzie, jakbys zrobil przerwe od forum jakis miesiac i ogarnal sie w tym czasie bo twoje zachowanie jest nizsze nawet RANDOMA. Naprawde, my juz mamy ciebie dosc.
  Odpowiedz
#3
(02-17-2018, 10:29)M_A_T_I napisał(a):
(02-17-2018, 10:27)keinettgaming napisał(a): BANA ZA TO DOSTANIESZ

Mamy juz ciebie do cholery jasnej dosyc! Ty nie rozumiesz, ze to jest off-topic, ze moze pisac co chce? Moze chce se lepszy komputer / laptop kupic, a ty go tylko straszysz banem.

Najlepiej bedzie, jakbys zrobil przerwe od forum jakis miesiac i ogarnal sie w tym czasie bo twoje zachowanie jest nizsze nawet RANDOMA. Naprawde, my juz mamy ciebie dosc.

Otóż to
  Odpowiedz
#4
Spokojnie, jest guziczek "Zgłoś".

Niedostępny
  Odpowiedz
#5
Zgłaszamy Keineta !!!!!!!!!!
MEFEDRON


Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Drama?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#7
Nie ,Keinett nie ma mozgu....
MEFEDRON


Niedostępny
  Odpowiedz
#8
Na offtopa cichy nie zaglada, trzeba to zaznaczyc. Tongue
  Odpowiedz
#9
(02-17-2018, 10:29)M_A_T_I napisał(a): jakis miesiac

no ja w 2 miechy kiedyś zrobiłem przerwę od ligi i grałem lepiej B)
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
(02-17-2018, 10:29)M_A_T_I napisał(a):
(02-17-2018, 10:27)keinettgaming napisał(a): BANA ZA TO DOSTANIESZ

Mamy juz ciebie do cholery jasnej dosyc! Ty nie rozumiesz, ze to jest off-topic, ze moze pisac co chce? Moze chce se lepszy komputer / laptop kupic, a ty go tylko straszysz banem.

Najlepiej bedzie, jakbys zrobil przerwe od forum jakis miesiac i ogarnal sie w tym czasie bo twoje zachowanie jest nizsze nawet RANDOMA. Naprawde, my juz mamy ciebie dosc.
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości