fajnie by było
#1
Exclamation 
Wiem były wątki na ten temat ale pistolety się nudzą co raz mnie ludzi gra. Może dodałbyś Cichusku nową broń czyli bazookę/granatnice
czyli broń za 250$ strzelającą fireballem(może być coś innego ale to moja propozycja, texture fireball'a można zmienić) bronią moglibyśmy strzelać w nogi co wyrzucało by do góry i zadawało demage bardziej umiejętni gracze potrafili by to wykorzystać jako gorszą odskocznie. Nie dało by się strzelać co chwilę byłby cooldown możecie wymyślić ale przykładowy to 7 sekund. Proszę o rozważenie tego wypowiedzenie się na ten temat oraz nanieść jakieś poprawki + Cichusku nie zamykaj jeszcze tego wątku proszę tak aby wiele osób mogło wypowiedzieć się na ten temat. Heart
Teach Me
#2
A może zrobić taką brań która ma 3 wystrzały ładuję się np 3 min i będzie polegała na tym aby mieć tą broń w łapce strzelać nią do góry i ona będzie strzelać taka petardą która rozwali się na wszystkie strony i będzie truć na np 10 sek
Koszt 150 $ ?
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#3
Dobry pomysł dzięki Wink miło że ktoś daje swoje propozycje Big Grin
Teach Me
#4
jestem za
#5
Nowej broni nie bedzie.
#6
Mati czemu?
Teach Me
#7
daniel nie wiadomo czy nie bedzie
#8
(02-16-2018, 17:39)lubiepalcki145/wakowa napisał(a): Mati czemu?
Ponieważ byłoby za dużo zachodu z próbami balansowania jej wobec innych broni. I tak bronie nie są zbytnio zbalansowane *karabin, snajperka*

Niedostępny
#9
ale te silne bronie mozna oslabic
#10
I zaraz bedziesz plakac, ze snajpe oslabiono, nie?

Jestem na nie za nowa bronia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości