10 Sobota 21:59:xx
#1
Witam.
Przed przejściem do sedna chciałbym powiedzieć , że nie liczę tu na żadne popieranie mnie ani inne , tego typu rzeczy. Na odpowiedzi typu ,, poczekaj na koniec bana ,, nie będę zbytnio reagował a liczy mi się tylko odpowiedź Cichego co on zadecyduje.
Po pierwsze dnia 10.02 (sobota) otrzymałem bana za X-ray'a do którego się przyznaje , a szczególnie do txt x-ray gdyby ktoś chciał wiedzieć. Ban trwa do 21 lutego do godziny 21:59 i czy istniałaby możliwość skrócenia tego bana? Parę dni ,które przeżyłem jakoś , były katorgą ( Jak perme wytrzymać to nie wiem)... A jeszcze 6 dni których może cudem wytrzymam. Sky-land to serwer na którym gram od bardzo dawna. Nie miałem wcześniej bana za podobne rozboje lecz o ile myślę to raz - za jedno , nieładne słowo którego nie chciałbym tu przytoczyć. To co zrobiłem jest nielegalne oraz złamałem nawet własny poradnik ,, Dla Nowych Na Classicu ,, . Jeśli nadal nie wiesz o co mi chodzi to o skrócenie tego bana. Żałuje - textruka (jeśli ktoś nie wierzy to niech mówi że modyfikacja) wylądowała w koszu na dobre.
Liczę na skrócenie bana.

0 błędów ortograficznych tak na marginesie. Jak na mnie to osiągnięcie...
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#2
Niech ci dadzą bana tylko na classicu.
#3
.-.
Zaznaczmy że nawet nie wiesz gdzie dostałem bana. Na classicu ( w sumie to globalnie) i chodzi mi głównie o ten tryb. O skrócenie tego bana do np. 2 dni.
P.S cichy usuń z tąd posty i pozostaw tylko administracji nie chcę tu aby nabijali posty
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#4
Myślałem że na globalu sorka młody -.-
Ale za cheaty się nie powinno skracać Ale jak komuś skracali to tobie też powinni
#5
Pierwszy raz powinieneś zapamiętać ...
Nie będzie raczej skrócony
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#6
(02-15-2018, 14:59)Jawel napisał(a): ( Jak perme wytrzymać to nie wiem)...

podchodzi pod uzależnienie
ps. ja wytrzymałem
#7
(02-15-2018, 16:03)miloszq69 napisał(a):
(02-15-2018, 14:59)Jawel napisał(a): ( Jak perme wytrzymać to nie wiem)...

podchodzi pod uzależnienie
ps. ja wytrzymałem
W pewnym stopniu :p lecz to nie jest taki serwer ,że hop siup gram tydzień i nie wracam - to classic to coś więcej Tongue
A teraz poczekam na administrację :p
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#8
Też tak błagalnie prosiłem o UB, gdy dostałem bana za kradzież, która była wynikiem prowokacji. Nie zgodzili się. Sad

Niedostępny
#9
Ja też miałem bana za cheaty na 10 dni i jakoś to wytrzymałem.
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#10
Ja to miałem perma ,co dostałem ub po 2 miesiącach (czy ile tam było) 10 dni to pikuś.
Przyznaj się to może zrobi tak jak z Zabijaka ,hub dał mu bana na 10 ,a on się przyznał i Cichusek dał na jeden. xD
MEFEDRON


Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości