Oszustwo!!!!!!!!!!
#1
Ortivix001
nanamixxxxchan
Oszukal mnie na 20k i ksiege wydajnosc 4 mial byc ze mu dam 20k i ksiege wydajnosc 4 a on da miecz 5/2/3/2/3 i nie dal ! uciekl!!!!!
ss
Prosze oddac 20k i ksiege wydajnosc 4 !
a to co mam na gorze zamazane to prosze nie zwracac uwagi!
#2
Potrzebne są dowody.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
                   

   
#4
Niestety gracz nie zostanie ukrarany, ponieważ widać, że coś ukrywasz w lewym górnym rogu, a dowody, które są zmodyfikowane o zamazanie czegoś nie są uznawane. Karma? Bycie oszukanym w zamian za posiadanie cheatów? Nie wiem, ale nie zamazuj na przyszłość.

Niedostępny
#5
Moim zdaniem te dowody nie powinny zostac uznane. Dlaczego? Poniewaz jakims dziwnym sposobem lewe gorne rogi sa usuniete. Przypadek to nie jest moim zdaniem - gracz ma ewidentne cheaty. Dlatego prosze o nie uznanie tych dowodow, albo zbanowanie gracza na pare dni jako ostrzezenie.
#6
Dobra usune cheaty ale oddajcie mi itemy bo zostalem oszukany !!!!!
#7
(02-10-2018, 14:07)Ortivix001 napisał(a): Dobra usune cheaty ale oddajcie mi itemy bo zostalem oszukany !!!!!

Niestety, ale mogles sie zastanowic - zanim zamazales te screeny. Tongue
Sam sobie zrobiles przykrosc i musisz za to niestety poniesc konsekwencje.
#8
Obiecuje ze usune cheaty !!!!!!!CryCryCryCry
chce odzyskac 20k i ksiege SadCrySadCrySadCry
#9
(02-10-2018, 14:10)Ortivix001 napisał(a): Obiecuje ze usune cheaty !!!!!!!CryCryCryCry
chce odzyskac 20k i ksiege SadCrySadCrySadCry
Jeżeli nie masz dobrych dowodów to ich nie odzyskasz.

Apropo cheatów to dostałeś za nie bana ostrzegawczego, nie używaj ich...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
(02-10-2018, 14:10)Ortivix001 napisał(a): Obiecuje ze usune cheaty !!!!!!!CryCryCryCry
chce odzyskac 20k i ksiege SadCrySadCrySadCry

Za te cheaty powinienes poniesc konsekwencje, poniewaz praktycznie - oszukujesz grajac na cheatach. Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości