Trafiła kosa na kamień
#1
ZANIM COKOLWIEK NAPISZESZ PRZEJRZYJ MATERIAŁY


Otóż w tym wątku chciałbym udowodnić iż Hubert S. niezbyt nadaje się na moderatora

Wczoraj dostałem bana za rzekomego autosprinta
Hubert S. zanim jednak mnie zbanował oznajmił to iż cheatuje na chacie przez co IamAwesomeArcher mógł się do mnie przeteleportować i zacząć nagrywać.

Oto materiał.
Przypominam ban był za autosprinta.

Na filmie Iama widać moment przed banem oraz to że auto sprinta nie posiadam.
Rozumiem mogą to być niewystarczające dowody, jednak materiał sporządzony przeze mnie już po banie ukazuje moją autentyczną reakcję, oraz wszystkie screeny, pliki, logi, filmik został już objaśniony sam w sobie a więc zostawiam graczy i administrację z tym.

Jakby ktoś nie zrozumiał przekazu, jest to odwołanie od bana wraz z równoczesnym podważeniem kompetencji administratora.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#2
Podpisuję się pod tym bez wahania.

Bruno, wrzucaj dowody, szybko.

EDIT: Cichusku, błagam Cię, wykaż się wyrozumiałością, ponieważ mamy do czynienia z bardzo kontrowersyjną sytuacją o wielu trudnych do określenia czynników.

EDIT#2: Dowody są rozsiane po całym wątku. Prosiłbym uprzejmie o skupienie się na ogółach i detalach. Może to mieć duże znaczenie.

Niedostępny
#3
Meh, wiem nie nadaje sie jestem najgorszy. Nie wiem co dadza ci te filmiki, ktore nagrales. Miales wlaczonego sprinta. Rozpoznalem to po szybkosci wskakiwania, wydobywaly sie spod ciebie czastki.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
(02-04-2018, 10:24)Wyimaginowany napisał(a):
(02-04-2018, 10:22)xIgorIx napisał(a): no wiesz ,jak Iam sie do Ciebie /tpa to mogles wylaczyc sprinta.
Hub jest POMOCNIKIEM i on decyduje ,jak widzi ,ze ktos ma cheaty to banuje.

Czyli twoim zdaniem, nawet jeśli ktoś nie ma cheatów i się do tego odwołuje i ma na to realne dowody, to Hub i tak wie lepiej? Bo widział?

Hub pisal ,ze 15 min Cie obserwowal widocznie musiales miec cheaty.
Jesli chodzi o ten 2 link ,to Wumil tak kiedys zrobil.
MEFEDRON


Niedostępny
#5
co do wątku wiec troszeczkę mam ss'ów o ciebie H. S.
jeżeli tak masz postępować to meh.
a to jeszcze nie koniec bo tylko 5 ss mogłem dać ; < już wysyłam więcej

te SS są o obrazie mojej osoby.
kolejne zaraz będą.


Załączone pliki Miniatury
                   
Niedostępny
#6
(02-04-2018, 10:43)BrunoKastner napisał(a): co do wątku wiec troszeczkę mam ss'ów o ciebie H. S.
jeżeli tak masz postępować to meh.
a to jeszcze nie koniec bo tylko 5 ss mogłem dać ; < już wysyłam więcej

te SS są o obrazie mojej osoby.
kolejne zaraz będą.

W ktorym miejscu cie obrazam... przypisujesz cos, co niebmialo miejsca, bynajmniej nie dotyczyło ciebie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
Kolejne ss'y
tu jest mieszanina
gracze nie dostają muta i sam pomocnik wyzywa (słownoctwo)

jeżeli nikt nie wie o co chodzi co n apisał hub o "rat" w 1 ss to zobaczcie uważnie.
kolejne ss zaraz będą.

h. ty sam wiesz co piszesz a po prostu chcesz się obronić.


Załączone pliki Miniatury
                   
Niedostępny
#8
1. "Halo bruno do nogi" - Bruno to twoj pies, ze tak sie do niego wyrazales? Tongue
2. "O patrz tam piesek hasa / ale tak hasal / o poszed" - Znowu zapytam: Bruno to twoj pies? Tongue
3. Tutaj akurat nic nie widze. xD
4. "b r u n o k a s t r a n e t " - Kastranet. Chyba wiadomo o co chodzi.
5. "no i piesek zlecial sie do pana" Nie skomentuje znow tego. :p

Nadal piszesz, ze go nie obrazasz?
#9
Te wątki i tak nic nie dadzą. Nie żebym w was nie wierzyła,ale no wiecie :/ (Cichy nawet wszystkiego nie przeczyta)
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#10
1. dostales bana za uzywanie cheatow.
2. na screenach nie widze aby ktokolwiek kogos obrazal.
3. wiekszosc z was dostala ostrzezenia za spam odswiezeniami tematu i zbedne posty.
4. czesc osob zostala zbanowana za nagminne spamowanie, brak sensownych wypowiedzi i za obraze administracji.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości