Ban?
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...242&page=2 Dlaczego simon nie został zbanowany w tym wątku?
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#2
No właśnie, jakoś jak Spenserpasha wstawił film z freecam'a to został zbanowany jak za cheaty czyli na 10 dni Smile
#3
Mój wątek został stworzony przed wypowiedzą cichuska o nagrywaniu na freecamie, więc chyba miałem takie samo prawo to zrobić jak inni, którzy zgłaszali na cheatach innych graczy. Poza tym każdy z nich dostał kilka ostrzerzeń. Na przykład Tails napisał spenserowi, że jeśli wyśle kolejny filmik na freecamie to zostanie zbanowany, a spenser i tak nagrywał, więc dostał bana.
#4
No jest w tym racja. Zobaczy się co zrobi z tym administracja.
Jedyne, co mogę teraz zrobić, to oczyścić umysł i iść wciąż przed siebie.
#5
Cheat to cheat tak? Uzywajac freecama moze miec cale huzuni w tym wlozone (w czym niesamowita killaura, xray, antyknockback i inne przepraszam za slowo gowna w tym zwiazane).
#6
(02-03-2018, 17:04)M_A_T_I napisał(a): Cheat to cheat tak? Uzywajac freecama moze miec cale huzuni w tym wlozone (w czym niesamowita killaura, xray, antyknockback i inne przepraszam za slowo gowna w tym zwiazane).


Jestes doswiadczony jeżeli chodzi o cheaty bo sam na nich grales :>
twitchchat4life kappa

(03-14-2019, 20:01)Harold31 napisał(a): masz ty godnosc jakos?
Niedostępny
#7
(02-03-2018, 21:42)TraceOfTheFuture napisał(a):
(02-03-2018, 17:04)M_A_T_I napisał(a): Cheat to cheat tak? Uzywajac freecama moze miec cale huzuni w tym wlozone (w czym niesamowita killaura, xray, antyknockback i inne przepraszam za slowo gowna w tym zwiazane).


Jestes doswiadczony jeżeli chodzi o cheaty bo sam na nich grales :>

Perma dostał, więc co to wnosi do wątku?
#8
Prędzej to zgłaszający dostanie bana za Freecama, niż tamci za speedmine'a. W tym wypadku jest to trudne do udowodnienia.

Niedostępny
#9
(02-04-2018, 09:26)Iam napisał(a): Prędzej to zgłaszający dostanie bana za Freecama, niż tamci za speedmine'a. W tym wypadku jest to trudne do udowodnienia.

Zgadzam się z tym Big Grin
#10
Racja.Ban mu się należy. Wtrąca tyłek w nieswoje sprawy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości