Nowy pomysłowy tryb
#1
Chciałbym dać propozycje na nowy tryb na serwerze. Gra ta na pewnym serwerze nazywa się CraftZ. Dla osób niewiedzących tryb polega na tym, że po mapie chodzą ludzie i gracze. Można zabijać innego gracza lub zombie. Są na tym trybie bronie, z których można strzelać. Aby itemy wyglądały jak broń to potrzebny byłby specjalny texturpack. Przydałby się też system, który dawał by range ZŁY lub DOBRY zależnie od tego, czy gracz zabijały zombie, czy też graczy. ZŁY- zabija graczy, DOBRY- zabija zombie. Potrzebna by też była jakaś waluta za którą można by było kupować pistolety, amunicje, jedzenie itd. Proponuje, aby zrobić, że za zabicie gracza lub zombie przyznawana by była waluta.
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#2
Za jestem
#3
Ten tryb już jest na pewnym serwerze i ten tryb nazywa się Infected. Implementowanie nieoryginalnych minigierek do oryginalnego serwera *proste pluginy* jest... meh, nie najlepsze.

Niedostępny
#4
Jestem na nie tym bardziej ze dodano minigry.
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
Na nie. Dodano ostatnio MiniGry, do tego identyczny tryb jest na pewnym serwerze. To, co opisałeś, jest w 100% kopią tego trybu na innym serwerze.
Niedostępny
#6
Na nie...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#7
nie ma sensu dodawać osobniej minigierki skoro sa już minigry.. po prostu lepiej bazować na tym co jest i właśnie w ten tryb dodawać tego typu minigry bo może skonczyc jak inne (czytaj: skyfire, 1vs1)

pluginu tez nie można modyfikować w żaden sposób, ale cichy mówił ze są robione jakieś aktualizacje (dokładnie jak to wygląda to nie wiem, nie pochwalił się linkiem) więc moooże kiedyś jakies jeszcze minigiery dojdą
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
Jestem na nie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości