Czas uciekac (sky-land)
#1
Witam was
Zapewne nie musze wiele wypisywac bo sami wiecie jaka jest sytuacja
- pelno cheaterow
-pelno oszustow
- duzy udzial pieniedzy zeby cos osiagnac (p2w) np tryb pvp z pistoletami
- smieszne bany
i wiele wiecej

dzisiaj miala miejsce afera dotyczaca matiego.. rozumiem niektorzy go lubia niektorzy nie
nie mam zamairu go obrazac ale dla mnei jego postepowanie jest smieszne a administracji nie lepsze

dlatego tez mam pytanie czy ktos chcialby emigrowac na inny server? i od razu uprzedzam wspanialomyslnych ze to nie reklama bo nie podaje IP po prostu pytam czy wy tez macie tego dosc..

mozna by bylo stworzyc jakas grupke np na discordzie z fajniejszymi uzytkownikami i zaczac grac u jakiejs konkurencji gdyz to co tutaj sie dzieje to porazka (szczegolnie zapraszam ludzi ktorzy kupuja tutaj rangi moze gdy bieda przycisnie siec serwerow cos sie tutaj zmieni)

Jak co szukajcie na discordzie uzytkownika Oskier#2217 gdyz temat zapewne zostanie zamkniety lub usuniety a ja zbanowany
pozdrawiam
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#2
bayo tylko mody na singlu..............
mp ssie......
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
  Odpowiedz
#3
(01-27-2018, 13:32)Kaukazu napisał(a): bayo tylko mody na singlu..............
mp ssie......

singiel jest slaby liczy sie tylko gra z innymi ludzmi ;p mozliwosc komunikacji cooperacji i chwalenia sie swoimi osiagnieciami/budowlami
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#4
(01-27-2018, 13:26)Oskier napisał(a): Jak co szukajcie na discordzie uzytkownika Oskier#2217 gdyz temat zapewne zostanie zamkniety lub usuniety a ja zbanowany
pozdrawiam
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#5
(01-27-2018, 13:26)Oskier napisał(a): Witam was
Zapewne nie musze wiele wypisywac bo sami wiecie jaka jest sytuacja
- pelno cheaterow
-pelno oszustow
- duzy udzial pieniedzy zeby cos osiagnac (p2w) np tryb pvp z pistoletami
- smieszne bany
i wiele wiecej

dzisiaj miala miejsce afera dotyczaca matiego.. rozumiem niektorzy go lubia niektorzy nie
nie mam zamairu go obrazac ale dla mnei jego postepowanie jest smieszne a administracji nie lepsze

dlatego tez mam pytanie czy ktos chcialby emigrowac na inny server? i od razu uprzedzam wspanialomyslnych ze to nie reklama bo nie podaje IP po prostu pytam czy wy tez macie tego dosc..

mozna by bylo stworzyc jakas grupke np na discordzie z fajniejszymi uzytkownikami i zaczac grac u jakiejs konkurencji gdyz to co tutaj sie dzieje to porazka (szczegolnie zapraszam ludzi ktorzy kupuja tutaj rangi moze gdy bieda przycisnie siec serwerow cos sie tutaj zmieni)

Jak co szukajcie na discordzie uzytkownika Oskier#2217 gdyz temat zapewne zostanie zamkniety lub usuniety a ja zbanowany
pozdrawiam

Masz racje.
Serwer udpada, 0 reklamy, malo ludzi kupuje rangi, i dużo cheaterów (MK to nie cheaty).
  Odpowiedz
#6
akurat twojego postepowania rowniez nie popieram
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#7
Cichustek powinien zrobić rekrutacje na tryby, czyli 1 admin na 1 tryb, wtedy mniej chaterow bedzie.
A tak banując że ktoś pisze ze np ( on ma cheaty ) bedziesz czekał długi czas.

Moim zdaniem Cichustku zrob tak, rekrutacje na tryb ( 1 Pomocnik na tryb) i jakaś reklama.
Przez 2 lata uciekło ( poszło z serwa ) 400 graczy.
  Odpowiedz
#8
żegnaj halucynku
  Odpowiedz
#9
(01-27-2018, 13:54)Counter321 napisał(a): Cichustek powinien zrobić rekrutacje na tryby, czyli 1 admin na 1 tryb, wtedy mniej chaterow bedzie.
A tak banując że ktoś pisze ze np ( on ma cheaty ) bedziesz czekał długi czas.

Moim zdaniem Cichustku zrob tak, rekrutacje na tryb ( 1 Pomocnik na tryb) i jakaś reklama.
Przez 2 lata uciekło ( poszło z serwa ) 400 graczy.

Prosilbym o usuniecie twoich postow to nie jest temat od tego to raz a dwa to OFFTOPIC tutaj cichusek nie wchodzi
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#10
(01-27-2018, 14:01)Oskier napisał(a): to OFFTOPIC tutaj cichusek nie wchodzi
Reupload i tak jest.

Ja będę walczył z tzw. "sprawiedliwością" po koniec końców, ponieważ do serwera mam duży sentyment *2-3 lata temu złote czasy hmmm*, najwyżej sky-landa nie będę wspierał finansowo od własnej kieszeni i tyle. Bo wstyd mi, że ja z włąsnych pieniędzy wspieram patologię. Nie pytajcie się czemu mam jeszcze chęć do gry tutaj.

Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości