propozycja
#1
proponuje wrzucenie na arene starego zamku ze starej areny 1-f
  Odpowiedz
#2
Masz na mysli zamek z tej areny Las, czy z tej starszej z 2014 roku (nazwy nie pamietam).
  Odpowiedz
#3
Chodzi o doczepienie "segmentu" mapy, tak jak pisal o tym Cichusek?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
#4
Chodzi o dodanie samego zamku że starej areny 1f, był tam jakiś lasek.
  Odpowiedz
#5
Jestem całkowicie za uwielbiałem tam grać chodzi o ten zamek z labiryntem cnie? Ale i tak dało się inaczej wejść
Teach Me
  Odpowiedz
#6
(01-27-2018, 13:20)lubiepalcki145/wakowa napisał(a): Jestem całkowicie za uwielbiałem tam grać chodzi o ten zamek z labiryntem cnie? Ale i tak dało się inaczej wejść

tak
  Odpowiedz
#7
odświeżam
  Odpowiedz
#8
jaki to byl zamek? juz nie pamietam numerow map.
znajdziesz screena/filmik?
i gdzie go proponujesz dodac? na aktualna mape zamiast czegos konkretnego czy zrobic dostawke do mapy?
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#9
[Obrazek: r7mN8XU.png]

Byla to dawniejsza arena 1-F za chwilke moge wstawic propozycje miejsca ktore wedlug mnie nadaje sie na zamiane gdyz dodawanie kolejnego segmentu jest raczej slabym pomyslem ze wzgledu na obecna wielkosc mapy w stosunku do ilosci graczy

[Obrazek: GSFb5Mf.jpg]

jest to przeciwlegla sciana od 1-I (dokladniej chodzi o miejsce bialego domku oraz jeziora) wydaje mi sie ze jest to najelpsza opcja patrzac na miejsce w jakim znajdowal sie ten ''zamek'' czyli w lesie umiejscowienie go gdzies obok wioski bedzie na pewno lepsze niz w miescie co prawda jak widac na obrazku kosztem jednej bezpiecznej strefy ale coz ich i tak jest dosc w dodatku w poblizu i tak jest inny bialy domek
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#10
Ja osobiście wolałbym dostawkę ale to tylko mój gust
Teach Me
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości