nowe teksturki pvp z pistoletami
#1
Zrobiłem ostatnio z nudów nowe teksturki do pvp z pistoletami.
https://youtu.be/u3YbG2fKvao - prezentacja
Oceniać pod postem Smile
Niedostępny
#2
Teksturepack jest ladny, tylko mi sie zdaje, ze gdzies go kiedys widzialem (ale pewien nie jestem).

Na tak.
#3
Na tak bo kebab.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
troche ciemne, a kebaba bym odwrocil aby farszem "celowac" z reki, a nie trzymac tak dziwnie w strone gracza.
w dodatku te noze nie za bardzo pasuja jesli chciales nimi zastapic miecz.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(01-24-2018, 13:00)Cichusek napisał(a): troche ciemne, a kebaba bym odwrocil aby farszem "celowac" z reki, a nie trzymac tak dziwnie w strone gracza.
w dodatku te noze nie za bardzo pasuja jesli chciales nimi zastapic miecz.

Wiekszosc broni Cichusku, jest wlasnie ciemne, wiec dlatego pewnie inspirowal sie tym i zrobil ciemne. Snajperka, karabin itp. tez maja ciemne kolory.

Do nozy, to wystarczyloby je troszeczke powiekszyc i po bokach wyglad zmienic - i jest git.
#6
KEBAB !!!! (jestem na tak(miecz19 też jest na tak))
Uważaj na podróby takie jak: JTnoob, biedak19 czy drewniany_kilof

" Diamond lol Diamond "~diax_kilof
#7
(01-24-2018, 13:02)M_A_T_I napisał(a):
(01-24-2018, 13:00)Cichusek napisał(a): troche ciemne, a kebaba bym odwrocil aby farszem "celowac" z reki, a nie trzymac tak dziwnie w strone gracza.
w dodatku te noze nie za bardzo pasuja jesli chciales nimi zastapic miecz.

Wiekszosc broni Cichusku, jest wlasnie ciemne, wiec dlatego pewnie inspirowal sie tym i zrobil ciemne. Snajperka, karabin itp. tez maja ciemne kolory.

Do nozy, to wystarczyloby je troszeczke powiekszyc i po bokach wyglad zmienic - i jest git.

jak jtdiro wysle mi paczke na pw, to moge przerobic, ale boje sie, ze miecze beda wygladaly jak szable piratow.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
zmienilem juz tekstury na nowe.
pistolet i karabin zostawilem ze starych, bo bardziej pasowaly do reszty broni ze wzgledu na drewniane rekojesci.
w obrzynie (zlota motyczka) przerobilem koncowke rekojesci, bo wygladala jakby ktos po prostu wycieal fragment jjakiejs wiatrowki.
kebab odwrocilem aby inaczej byl trzymany.
a miecze/sztylety usunalem, bo ciezko bylo mi je przerobic.

ogolnie brakowalo tekstury odskoczni, gazu pieprzowego, c4, kul i micro smg, wiec tez sa stare.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
(01-24-2018, 17:14)Cichusek napisał(a): zmienilem juz tekstury na nowe.
pistolet i karabin zostawilem ze starych, bo bardziej pasowaly do reszty broni ze wzgledu na drewniane rekojesci.
w obrzynie (zlota motyczka) przerobilem koncowke rekojesci, bo wygladala jakby ktos po prostu wycieal fragment jjakiejs wiatrowki.
kebab odwrocilem aby inaczej byl trzymany.
a miecze/sztylety usunalem, bo ciezko bylo mi je przerobic.

ogolnie brakowalo tekstury odskoczni, gazu pieprzowego, c4, kul i micro smg, wiec tez sa stare.

Wiem, może jeszcze dzisiaj zrobię.
Niedostępny
#10
fajnie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości