Ciekawe...
#1
oski632
NADIRSON
ucieczki + zapewne mk
dowod: https://youtu.be/QhTprACXV40

[Obrazek: G2SlQSj.png]

Skad przypuszczenia ze to Wumil? otoz prosze spojrzec na lvl jest to stosunkowo nowy gracz a od razu wie ze nagrywam i ze chce akurat go nagrac normalne? nie sadze..
w dodatku ten tekst ''fajnie stac i czekac az wbije prawda?'' jakbym gdzies to juz slyszal hmmm np u Grim'a ktory rowniez byl mk wumila.. w dodatku loga przed kazdym (jeden log jest pokazany slabo przy sytuacji z pvpjestmoje gdy on z nim walczyla a ja w ostatniej chwili wszedlem nagrac)

w zalaczniku kolejne dwa logi

[Obrazek: 5KzJIf5.jpg]

to chyba mozna uznac jako przyznanie sie


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#2
Tak, to Wumil, bo IP (sprawdzałem wszystkie jego wczorajsze) jak i zachowanie bardzo podobne, jednak...

Czy jest jakiś sens banowanie go, skoro zaraz zrobi kolejne konta wraz z zmienionym IP?

Koledze już doradziłem aby podjął się próby ignorowania go:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=33942

Jedyne co mogę zrobić w tej sytuacji to również tobie zaproponowanie tego, abyś starał się go ignorować. Bo mogę go zbanować, ale raczej nie da to jakiegoś rezultatu.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Mi on nie przeszkadza.. wedlug mnie nie trzeba nawet banowac ip tylko jego nicki a dlaczego? aby nie posiadal zadnego stalego konta tworzenie mk moze mu sie znudzic a jak mu darujemy to sobie bedzie gral jakby nigdy nic a to chyba srednio sprawiedliwe wobec innych
ps. na forum rowniez zrobil konto o tym samym nicku nie wiem co zrobi administracja ale chyba najlepiej bylo by go zbanowac/nieaktywowac
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#4
(01-19-2018, 20:19)Oskier napisał(a): Mi on nie przeszkadza.. wedlug mnie nie trzeba nawet banowac ip tylko jego nicki a dlaczego? aby nie posiadal zadnego stalego konta tworzenie mk moze mu sie znudzic a jak mu darujemy to sobie bedzie gral jakby nigdy nic a to chyba srednio sprawiedliwe wobec innych
ps. na forum rowniez zrobil konto o tym samym nicku nie wiem co zrobi administracja ale chyba najlepiej bylo by go zbanowac/nieaktywowac

No dobrze. Zbanowany.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości