Szlag mnie trafia
#1
Hej, do sedna przejdę.
Spotkał się ktoś z czymś takim jak "VIDSquare"? No, jeśli tak to mógłby mi ktoś dopomóc? Już 7246472 raz samoczynnie instaluje mi się to na komputerze, ostatnio znowu (niczego od jakiegoś czasu nie instaluje). Jest dobrze, idzie spoko, wczoraj siadam, odpalam przeglądarkę i znowu te chore reklamy. Adwcleaner nie pomógł, Malwarebytes też nie, żaden AV tego nie naprawia. Pha! Nawet regedit I tryb awaryjny nie pomaga!
To coś rozwala po całym dysku C: jakieś AJDYS-672HD-JSKEO-67291 itp. Co usunę to nowe się pojawiają.
Mam ochotę rozwalić monitor...
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
  Odpowiedz
#2
Ahh... Sam miałem "przyjemność", mieć z tym styczność. Ogólnie od kiedy to zaczęło się dziać? Spróbuj wyszukać na swoim komputerze, wszelkie pliki które wtedy powstały, bo z pewnością jest coś co ciągle pobiera nowe pliki. Wyczyszczenie przeglądarek też nie zaszkodzi.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#3
Zaczęło się jakiś miesiąc temu i wzięło się znikąd. Jak wszyscy mówią musi być coś w panelu sterowania, no ale nie u mnie, wszystko co tam się znajduje jest mi znane. Wykryć tego nie wykryję, bo nic nie umie pomóc, no w sensie coś tam usuwają te AV, resetują kompa i niby jest dobrze, no ale jest ciągle. Nie wykryję, bo jest to porozwalane wszędzie i nawet nie wiem jak to się nazywa (adware i VIDSquare nie, bo sprawdzałem), przeszukanie tego zajęłoby mi wieki. Reset przeglądarki też nie pomaga, na wszystkich jest to samo, sprawdzałem nawet na nowo zainstalowanej.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
  Odpowiedz
#4
W moim przypadku AdwCleaner i te inne popularniejsze programy również mi nie pomagały. Dopiero jakiś taki mniej znany program pomógł, konkretnie ten: https://www.dobreprogramy.pl/Junkware-Re...39541.html

Testowanie różnych programów nie zaszkodzi.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#5
(01-18-2018, 15:35)Tails napisał(a): W moim przypadku AdwCleaner i te inne popularniejsze programy również mi nie pomagały. Dopiero jakiś taki mniej znany program pomógł, konkretnie ten: https://www.dobreprogramy.pl/Junkware-Re...39541.html

Testowanie różnych programów nie zaszkodzi.

Darmowe to czy kupiłeś coś? W sensie czy wykryło i usunęło czy tylko wykryło i musiałeś coś kupić?
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
  Odpowiedz
#6
Ten jest darmowy. Ogólnie to potestuj też inne.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#7
Dobra, wątek do zamknięcia. Nic nie pomogło, windows strzelił focha, wysypał się i tylko format pomógł.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości