Kary za MultiKonto.
#11
(01-17-2018, 14:52)HubPlayGames napisał(a): Bany sa I beda 4-5 dni na glowne konto a na reszte perm

A jak ktos notorycznie zaklada to wiadomo, ze na dluzej

No wiesz, w takim toku rozumowania, to gracz bedzie tworzyl se multikonta i nie bedzie nic przez te 4 dni odczuwal. 7 dni moze by postkutkowalo, a widac po postach, kazdy jest za tym.
(01-17-2018, 14:16)Iam napisał(a): To samo M_A_T_I.

Akurat wera bedzie na tych dzialkach zapewne niedlugo cos budowac, wiec czy ja wiem czy do usuniecia. Na swoich nie buduje, bo nie ma niestety miejsca, a moj magazyn wykorzystuje, wiec wiesz. A jedna dzialke dostalem w screenach i wiem, ze jest w poszkodowanym stanie. Tongue
#12
(01-17-2018, 16:42)rezidentevil napisał(a): Po za tym nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią:
(01-17-2018, 14:52)HubPlayGames napisał(a): Bany sa I beda 4-5 dni na glowne konto a na reszte perm

zazwyczaj banujemy obydwa konta na ten sam czas, bo nie znajac gracza nie wiemy ktore konto jest glowne.
a to i tak jest kwestia przyzwyczajenia, bo skoro w wiekszosci przypadkow gracz dostaje bana na 4 dni, to ten nam "znany" u ktorego wiadomo, ze jedno konto jest glowne a drugie nie, zazwyczaj tez jest banowane na 4 dni.


(01-17-2018, 13:59)M_A_T_I napisał(a): Jak zostaly te bany skrocone?
Przy Halloween w 2016 roku zostal ten ban skrocony do 4 dni za to, ze gracze beda robic multikonta

nic takiego nie mialo miejsca, wrecz odwrotnie.
kiedys bany byly na ogol dawane na 3 dni, pozniej przedluzono czas do 4.
sprawdzilem historie aby sie upewnic (od 2014r) i nawet w czerwcu 2016 byly na 4 dni, czyli jeszcze przed halloween.


co do tematu, to wydaje mi sie, ze 4 dni to dobry czas.
od zawsze sie sprawdzalo i co? mati, miecz, jtdiro i danielowy dostali tylko raz bana za multikonto, czyli 4 dni poskutkowalo (no chyba, ze o czyms nie wiem).

jak bedziemy dawac dluzsze kary, to gracz i tak zrobi sobie drugie konto, bo nie bedzie chcialo mu sie czekac na jej zakonczenie, a przy 4 dniach, ktore jest juz "czyms", ale nie czyms za dlugim, to istnieje wieksza szansa, ze jakas osoba poniesie konsekwencje nizeli zalozy kolejne mk.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
(01-17-2018, 17:03)Cichusek napisał(a):
(01-17-2018, 16:42)rezidentevil napisał(a): Po za tym nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią:
(01-17-2018, 14:52)HubPlayGames napisał(a): Bany sa I beda 4-5 dni na glowne konto a na reszte perm

zazwyczaj banujemy obydwa konta na ten sam czas, bo nie znajac gracza nie wiemy ktore konto jest glowne.
a to i tak jest kwestia przyzwyczajenia, bo skoro w wiekszosci przypadkow gracz dostaje bana na 4 dni, to ten nam "znany" u ktorego wiadomo, ze jedno konto jest glowne a drugie nie, zazwyczaj tez jest banowane na 4 dni.


(01-17-2018, 13:59)M_A_T_I napisał(a): Jak zostaly te bany skrocone?
Przy Halloween w 2016 roku zostal ten ban skrocony do 4 dni za to, ze gracze beda robic multikonta

nic takiego nie mialo miejsca, wrecz odwrotnie.
kiedys bany byly na ogol dawane na 3 dni, pozniej przedluzono czas do 4.
sprawdzilem historie aby sie upewnic (od 2014r) i nawet w czerwcu 2016 byly na 4 dni, czyli jeszcze przed halloween.


co do tematu, to wydaje mi sie, ze 4 dni to dobry czas.
od zawsze sie sprawdzalo i co? mati, miecz, jtdiro i danielowy dostali tylko raz bana za multikonto, czyli 4 dni poskutkowalo (no chyba, ze o czyms nie wiem).

jak bedziemy dawac dluzsze kary, to gracz i tak zrobi sobie drugie konto, bo nie bedzie chcialo mu sie czekac na jej zakonczenie, a przy 4 dniach, ktore jest juz "czyms", ale nie czyms za dlugim, to istnieje wieksza szansa, ze jakas osoba poniesie konsekwencje nizeli zalozy kolejne mk.

Wrecz to nie mozliwe, aby na 3 dni. Pamietam dobrze, ze ja od puyana mialem bana za multikonto na 5 dni. I to jeszcze ban w 2015 roku.
Udowodnie to nawet tym oto screenem:
https://i.imgur.com/2Th4wVp.png

Z reszta - ja mialem raz, poniewaz "zachcialo mi sie zazartowac" i tyle z tego wyszlo. Tongue
Mniejsza z tym. Jezeli beda dluzsze bany, to watpie, aby gracz robil nowe konta <chyba ze bedzie napsiane, iz po stworzeniu kolejnego konta na serwrze, dostanie kolejnego bana i to permamentnego na te wlasnie drugie konto, co zrobi>. A z tego co sie orientuje, gracze tworza nowe konta, bo sa to krotsze bany za multikonta wlasnie i jest to dla nich korzystne.
#14
To z moim banem było tak ze ja nie wiedzialem co to wgl multikonto jest i mialem nawet 15 kont i zapisane wszytstkie mialem na kartce. Smieszne nicki czasem wyslalem czy cos. Ja dostalem w grudniu 2014 na 4 dni.
Pozdrawiam
Niedostępny
#15
A ja jakos dostalem na 5 dni w 2015 roku i tym screenem powyzej udowodnilem cichuskowi, ze wlasnie byly bany na 5 dni. Dlatego tez moim zdaniem 7 dni powinno nauczyc graczy, zeby nie uzywali multikont. Niektorzy po tych 4 dniach dla smiechu albo podwojenia itemow robia tak czy siak.
#16
Cichustek ma racje, gracz zalozy nowe konto bo nie bedzie chcialo mu sie czekać, 4 dni starczą bo gracze dostaną bana na tydzien to przestaną grać.
Te 4 dni dadzą graczowi nauczke za mk.
#17
Tak, ze niektorzy nadal robia multikonta? Nie.
Powinno to wbic do rozumu tych, ktorzy robia multikonta, zeby ich nie robic, dlatego proponuje zwiekszenia tych kar za multikonto.
#18
nie zwieksze kary za multikonto.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości