Szkoda gadać...
#1
Wiem, że ta propozycja może być absurdalna i w ogóle niemożliwa do wykonania, ale tego już za wiele.
Kiedy tylko zabiję VIP'a ze snajperką, ten po 3 sekundach pojawia się na mapie, podskakuje do mnie odskocznią i dobija tym śmiesznym karabinkiem. Wiem, że gra ma być dynamiczna itd, ale to jest według mnie paranoja. Już nie mówię tutaj o osłabieniu odskoczni czy karabinu, bo nie ma możliwości, żeby przeszło. Proponuję (o ile to możliwe), aby po śmierci ustawić delay teleportacji na arenę na około 10 sekund. Możliwe powinno być, nie raz widywałem takie coś.

Dziękuję i nie pozdrawiam VIP'ów.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#2
Wystarczy proste z punktu pluginu ustawienie teleportacji tabliczkowej na 3-5 sekund, wtedy identycznie trzeba będzie czekać 3-5 sekund na egzekucję komendy /spawn.

Niedostępny
#3
(01-15-2018, 20:29)Iam napisał(a): Wystarczy proste z punktu pluginu ustawienie teleportacji tabliczkowej na 3-5 sekund, wtedy identycznie trzeba będzie czekać 3-5 sekund na egzekucję komendy /spawn.

Bylo I okazalo sie zlym pomyslem.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
(01-15-2018, 20:36)HubPlayGames napisał(a):
(01-15-2018, 20:29)Iam napisał(a): Wystarczy proste z punktu pluginu ustawienie teleportacji tabliczkowej na 3-5 sekund, wtedy identycznie trzeba będzie czekać 3-5 sekund na egzekucję komendy /spawn.

Bylo I okazalo sie zlym pomyslem.

A czemuż to? Raczej taki plugin nikomu nie miał prawa zaszkodzić.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#5
(01-15-2018, 20:40)mr_koxuPL napisał(a):
(01-15-2018, 20:36)HubPlayGames napisał(a):
(01-15-2018, 20:29)Iam napisał(a): Wystarczy proste z punktu pluginu ustawienie teleportacji tabliczkowej na 3-5 sekund, wtedy identycznie trzeba będzie czekać 3-5 sekund na egzekucję komendy /spawn.

Bylo I okazalo sie zlym pomyslem.

A czemuż to? Raczej taki plugin nikomu nie miał prawa zaszkodzić.

za kazdym razem gdy bedziesz chcial teleportowac sie na arene, to bedziesz musial stac nieruchomo przez kilka sekund.
bylo to kiedys i bardzo denerwowalo graczy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
I to i to denerwuje(nie widzę problemu w staniu przez kilka sekund, to do czego się odniosłem raczej bardziej irytuje), nie tylko ja mam "problem" z tym dobijaniem, no ale co racja to racja, jakkolwiek nie będzie tak zawsze ktoś będzie narzekał.

Edit: Większość graczy, którzy dobijają powiedzą właśnie, że denerwuje ich czekanie(nie będę wytykał kto), no bo wiadomo, nie mogą wejść szybko na arenę i dobić. A gracz który jest dobijanym powie odwrotnie, logiczne. No ale trzeba też pamiętać, że jest to dwustronne > poczekasz sobie chwilę, ale wejdziesz i może nie zginiesz po przejściu kilku kratek.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości