chciałbym zmienić nick na serwerze
#1
witam od niedawna posiadam konto premium i chce zmienic nick na: NightGhost
-------------------------------------------------------------------------------------------------
co chce przeniesc: całą wyspe na waterblock (wraz ze skrzyniami na wyspie i itemami które są w nich) i jeszcze na waterblocku całą kase + całe moje eq i jeszcze expa jak mam bo juz nie pamiętam i to koniec na waterblock
-------------------------------------------------------------------------------------------------
na prisonie kase i sektor
-------------------------------------------------------------------------------------------------
a jak już zmieniam nick to chce na forum sie nazywac NightGhost i miec pod nickiem (na forum) napis: Wybiła 12 godzina duchów
-------------------------------------------------------------------------------------------------
i oczywiscie ss czy mam mc premium jasne ze mam o to dowód

wiem że to dużo ale jakbyś mógł się pośpieszyć Cichusku był bym wdzięczny nie mogę doczekać się grania na nowym nicku


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Mógłbyś dać całego screena? ;>
//edit
możesz sobie zamazać emaila itp, ale żeby cała strona była uchwycona.
#3
Jest cała tylko po prostu zamazałem te dane na dole na biało żeby nikt nie widział bo niechce .......

A po 2 ludzie też to zamazywali i cichusek uznał "tranzakcje" a więc stwierdziłem że nie chce żeby ludzie to widzieli a jak cichusek napisze że mam to "odmazać" to to zrobie czekam na jego zdanie......
#4
(01-12-2018, 19:15)Invi napisał(a): Mógłbyś dać całego screena? ;>
//edit
możesz sobie zamazać emaila itp, ale żeby cała strona była uchwycona.

Taki screen wystarczy
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#5
Też tak myśle
#6
przenioslem wszystko z serwera waterblock i prison.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości