I co mamy zrobić?
#1
Piszę ten wątek żeby się wyżalić, oraz aby może jakoś uświadomić.

Ja już naprawdę jestem zmęczony beznadziejną sytuacją na SkyWars. Dziś doszło do sytuacji, która przelała czarę goryczy i sprawiła że już całkowicie straciłem ochotę na pogrywanie sobie na SkyWars.

No cóż opiszę sobie tą dzisiejszą sytuację.

Dzisiaj postanowiłem sobie odwiedzić SkyWars, na które wchodzę już bardzo rzadko właśnie z powodu opisywanego w wątku. Patrzę jest kilku moich znajomych z serwera, a nawet kolega z klasy, więc myślę sobie: "No świetnie, spędzę sobie miło czas." Więc, z moimi znajomymi wchodzimy sobie do poczekalni, dochodzi kilku całkowicie nieznanych mi osób, losuje nam się mapa, gramy sobie, gramy i ogólnie jest spoko. No aż do momentu gdy postanowiłem podbić środek mapy... Między moją wyspą a środkiem, powstała mała wieża która miała służyć do wypatrywania czy ktoś nie ma przypadkiem takiego samego zamiaru co ja. Z tej wieży zauważyłem że ktoś już mnie ubiegł. Myślę więc nad strategią, aż nagle ujawnia mi się druga postać, co niby mogło ułatwić mi zadanie, gdyż prawdopodobnie zawiązała by się między nimi walka. I faktycznie, do walki doszło i... Okazało się iż ta druga osoba to wredny cheater, z Killaura, Antiknockem, Criticals i z prawdopodobnie wszystkimi możliwymi cheatami. Widzę że zbliża się do mnie budując most (oczywiście z pomocą speedbuild), więc mam zamiar uruchomić Bandicam, ale ze względu na mój najlepszy na świecie komputer, którego zazdrości mi sama NASA, wszystko się zawiesza i zanim to wszystko ruszyło, zabił mnie za pomocą cheatów i już koniec moich przygód... Cała ta sprawa jest tym bardziej przyglębiająca ponieważ ten cheater był osobą bardziej toksyczną niż jakiś Ksenomorf...
Czyli każdego kogo zabił, złośliwie wyśmiewał, drwiąc z niego, wyzywając go... Ogólnie to staram się ignorować takie osoby, ale coraz cięższe to się staje...

Niby grał dalej i była okazja aby go w końcu nagrać, ale... Już straciłem ochotę na wszystko i wyszłem z serwera.

Co chcę pokazać przez opowiadanie tego co stało się całkiem niedawno? Każdy za pewne ma inną odpowiedz, więc podpowiem: co z tym anticheatem? Dlaczego nie reagował? Dlaczego?
Jak mam być szczery, to nigdy nie widziałem aby kogoś wyrzuciło...

Ja wiem i rozumiem to że nie da się całkowicie pozbyć się Cheaterow, ale na takim Prisonie, widać to że anticheat... może nie za dobrze, ale niektórych Cheaterow wyrzuca. Na SkyWars w sumie panuje wolna amerykanka, tylko fly nie działa, ale po za tym wszystko inne jak najbardziej.

Ja nie wiem na ile jest skuteczny ten anticheat, pewnie gdzieś jest zapisane w logach kogo tam wyrzuciło... O ile kogoś kiedykolwiek wyrzuciło. Sad

Nie mam do nikogo pretensji, wiem że robisz co możesz Cichusku, ale pewne rozwiązania nie przynoszą skutków, a nawet są szkodliwe.

No tak nie może być, Cheaterzy wszędzie są wkurzający, ale na SkyWars są oni wkurzający podwójnie. Proszę więc, aby coś zrobić z tą nieciekawą sytuacją, może wgrać np: anticheat wraz ustawieniami z takiego Prisona.

Proszę aby się nad tym zastanowić.



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Mnie spotykała podobna sytuacja wiele razy, od dawna nie wchodziłem na Sky wars. Pomysł dobry, zobaczymy, co z tego wyjdzie [emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
#3
na skywars jest ten sam antycheat jak na inych serwerach, moze po prostu ci sie wydaje, ze dziala gorzej.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
(01-13-2018, 19:20)Cichusek napisał(a): na skywars jest ten sam antycheat jak na inych serwerach, moze po prostu ci sie wydaje, ze dziala gorzej.

Być może. Jednak koledze powyżej też tak się wydaje... Ogólnie to proszę, abyś sprawdził w jakiś logach czy czymś, ile osób wyrzuciło chociażby dzisiaj. Niestety, byłem kilkukrotnie świadkiem sytuacji, gdy koleś zrobił piękny nagły obrót o 180 stopni i uderzył mnie z pomocą Criticals. A i jeszcze te Speedbuildy...

Czy to możliwe aby z takimi samymi ustawieniami anticheat praktycznie nie wykrywał nikogo? Coś po prostu nie działa, ja naprawdę nigdy nie widziałem aby kogoś wyrzuciło, a gram już dosyć długo na SkyWars.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
moze teraz bedzie lepiej.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości