Odwołanie od bana
#1
Niestety Hub nie dał mi zrobić SS'a, jak mówię: "Witam dojrzałych i niedojrzałych graczy tego patologicznego serwera", więc doręczam logi pt. "latest". Więc.

Jeśli obraziłem serwer mówiąc prawdę, ponieważ od X lat nie można rozwiązać pewnych kwestii, to sorry, ale w moim odczuciu, jeśli daję propozycje, jeśli podaję argumenty na coś, dlaczego tak jest, jeśli podaję wytłumaczenia do jakichś rzeczy, a mimo wszystko dalej sytuacja w sprawie cheaterów i toksycznych osób się nie poprawia, to czuję się... no właśnie.

To sprawy administracji. Nie wtrącaj się. - zapewne mogę przeczytać. Weź się nie ośmieszaj. Dostałeś bana słusznie. - może powiedzieć ktoś, kto banował. Czy ty znasz znaczenie słowa "patologiczny"? - może paść takie pytanie. Tak znam: chodzi o patologię społeczną, przejawiającą się poprzez bezczelne zachowania graczy, obrażanie rodziców graczy, używanie niedozwolonych wspomagaczy oraz inne. Jeśli gracz obrazi innego gracza RAZ, to to jest "za mało", ale jeśli tak się obrazi serwer to jest nie OK, ponieważ *z założenia* obraża się jego twórców i osoby pilnujące porządku. A skąd wiadomo, że moje stwierdzenie faktu (w kontekście społecznym) faktycznie obraża wszystkich osób przed chwilą wymienionych? Jeśli w tym przypadku obrażam serwer, to wcale nie musi oznaczać *i nie oznacza*, że ja obrażam twórców i pomocników, oceniłem tylko kontrowersyjnie wynik pracy. Dalej zaznaczę, iż to napisałem tylko RAZ.

Lecz, jeżeli ktoś puści na mnie tubę propagandową złożoną z przekupnych i sprzedajnych ludzi (patrz tutaj) to się dostanie krótszego bana, niż za pojedynczą obrazę serwera. Ktoś powie "nie szanujesz serwera, nie szanujemy ciebie". No dobrze, tyle, że ja was szanuję, pisząc właśnie w kulturalnej formie, a nie w jakichś bluzgach czy pretensjach. A co do "urażania". Jeju! Przecież mnie też może urazić to, że ktoś zacznie gadać kłamstwa na mój temat. Czekaj. Że co? Że ja sam sobie zaprzeczyłem? Nieee, wyraz "patologia" został w tym znaczeniu użyty prawidłowo, chyba nie od dziś wiadomo co się na serwerze dzieje, a wyraz patologia został użyty w kontekście dewiacji społecznej, demoralizacji, czyli... patologii. A moment, chwileczkę...

...ale ty obrażasz SERWER#$%, a ktoś tylko Ciebie. A co ja, jakiś szary człowieczek, co trzeba go obrazić 5 razy, żeby dostał 2-godzinnego bana, a serwer to jakaś szlachecka duma, że obrażenie raz równa się banem globalnym na 2 dni? A dureń, który obraża Ciebie dostaje bana na jeden tryb? Przecież jeśli ktoś obraża na jednym trybie to równie dobrze może to robić na drugim i każdym następnym.

Wypisałbym się więcej, ale coś czuję, że dłuższy tekst zniechęci wszystkich do czytania, mimo wszystko: Kwestia bycia "urażonym" jest bardzo szeroka i nigdy nie może zostać znormalizowana, ze względu na różnice w wyznawanych wartościach moralnych. Że za próbę zniszczenia mojego dobrego imienia 12 godzin, a za napisanie faktu 2 dni. Jak ja to kocham.

Dziękuję wszystkim.
Jestem mściwy, jeśli tego typu sytuacja się powtórzy, będzie niefajnie.

P. S. Ok, wiadomo, że nie da się wyeliminować parcha w postaci cheatów i innych, ok, wiadomo, że mamy pomocnika, który banuje na bieżąco, lecz jeśli pomocnika zabraknie, to gra przestaje nabierać kształtów, spowodu czekania na bana kilka godzin, a w tym czasie mądrzejsi oszuści wszystko co potrzebne wezmą na multikonto, a kara w pewnym stopniu ich ominie.


Załączone pliki Miniatury
   

Niedostępny
#2
(01-12-2018, 17:42)Iam napisał(a): Niestety Hub nie dał mi zrobić SS'a, jak mówię: "Witam dojrzałych i niedojrzałych graczy tego patologicznego serwera", więc doręczam logi pt. "latest". Więc.

Jeśli obraziłem serwer
niby piszesz na forum, ze chcesz dobrze dla graczy, ale jednocześnie obrazasz cala spolecznosc to cos tu jest nie tak, dlatego zostales zbanowany i to wcale nie na tak długo.
ziiiz za podobny wybryk dostal 3 dni Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Ojej, gdzie obraziłem "całą społeczność". Po pierwsze taka fraza w ogóle nie padła, a po drugie odnoszę się do "patologicznego serwera" w kontekście rozwijających się niepożądanych zachowań, nie obrażania graczy dla obrażania. Przecież bym nie obraził nikogo. A jestem w pełni świadom tych słów.

Niedostępny
#4
Mnie HubPlayGames rozczarował tym banem ja sie nie czuje obrażony
Niedostępny
#5
(01-12-2018, 17:42)Iam napisał(a): A skąd wiadomo, że moje stwierdzenie faktu (w kontekście społecznym) faktycznie obraża wszystkich osób przed chwilą wymienionych? Jeśli w tym przypadku obrażam serwer, to wcale nie musi oznaczać *i nie oznacza*, że ja obrażam twórców i pomocników, oceniłem tylko kontrowersyjnie wynik pracy.

jest to obraza serwera, nastepnym razem bedziesz wiedzial aby tego nie robic, a jak juz, to ponies tego konsekwencje.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości