Ajaja Senior
#1
oski632
Jone / shabik228 / haker666 / PerSay / Tiger15 / koxowykolo (wedlug mnie ma przypisane wspomagacze pod przycisk a jako ze wie o tym iz nagrywam przy mnie stara sie nie uzywac.. ale czasem ta glowa u niego strasznie dziwnie pracuje)
dowod:https://www.youtube.com/watch?v=4qUo26lh...e=youtu.be
1. pytanko - czy bugowanie gry (podczas spadania tak aby wrocic na gore jest dozwolone? nie chodzi mi o cofke tylko o umyslne powodowanie tego i tak w nieskonczonosc..)
2. prosilbym o sprawdzenie czy gracz Tiger15 nie mial banow za cheaty w krotkim czasie gdyz cos mi swita ze byl karany
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#2
tiger mial w 2016 ostatniego bana za cheaty.
koxowy mysle, ze nie ma cheatow, mozliwe ze triggera, ale nie jestem pewny.

nie za bardzo wiem o jakie bugowanie spadania ci chodzi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
to ja moze pokaze wydaje mi sie ze mialem nagrane jak pvpjestmoje to robi pojedynczy przypadek ale poza nagrywaniem widzialem jak stal wlasnie z koxowym i uczyl go jak to robic by za kazdym razem dzialalo

filmik:https://www.youtube.com/watch?v=v1hTCwWB...e=youtu.be
w zalaczniku cos tam pisze ze trzeba trzymac sprint aby to dzialalo czy cos


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#4
To są poprostu takie lagi, nie da się tego spowodować tak samo z siebie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#5
(01-07-2018, 18:54)Cichusek napisał(a): nie za bardzo wiem o jakie bugowanie spadania ci chodzi.

Prawdopodobnie kiedy skakal odpalal Fly i cofalo go. Tak jest na kazdym trybie tak zwane "Bugowanie skoku". Poprostu uzywanie Fly, ktorego nie da sie (AntyCheat).
#6
(01-07-2018, 20:00)M_A_T_I napisał(a):
(01-07-2018, 18:54)Cichusek napisał(a): nie za bardzo wiem o jakie bugowanie spadania ci chodzi.

Prawdopodobnie kiedy skakal odpalal Fly i cofalo go. Tak jest na kazdym trybie tak zwane "Bugowanie skoku". Poprostu uzywanie Fly, ktorego nie da sie (AntyCheat).

w takim razie koxowy tez ma fly gdyz pvpjestmoje go tego uczyl i pozniej koxowy rowniez wracal mi z dolu yellowa na dach (spojrz ss on uwaza ze do tego potrzebny jest sprint)

(01-07-2018, 19:57)Boczek napisał(a): To są poprostu takie lagi, nie da się tego spowodować tak samo z siebie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Otoz nie.. po pierwsze sam mowil ze umie to robic po drugie jesli znajde to moge dac ci wiecej takich sytuacji on to robil na zawolanie bylem swiadkiem jak przez 5 min skakal i wracal na sam szczyt budynku twierdzac ze sie bawi
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#7
A dobra, już wiem.. NoFall, taki cheat.
Edit: jednak nie NoFall.. nie pamiętam jak to się nazywało, jednak chyba z rok temu coś takiego używałem.
Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#8
(01-07-2018, 20:16)Boczek napisał(a): A dobra, już wiem.. NoFall, taki cheat.
Edit: jednak nie NoFall.. nie pamiętam jak to się nazywało, jednak chyba z rok temu coś takiego używałem.
Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Może Glide? To takie szybowanie, ale jak jest antycheat to cofa.
Niedostępny
#9
No lol też umiem tak bugować grę ; p pvpjestmoje mnie nauczył.
Wystarczy iść na wysokie miejsce spaść i na prawie samym dole sprint i gotowe.
No hej.
Możesz być tak miły dla mnie i możesz zostawić mi '' + ''
Będę wdzięczny.
~Dzięki ! Heart Big Grin
#10
To teraz pytanie czy jest to wedlug cichuska zle i bedzie zabronione czy mozna tak o sobie bugowac gre bez zadnych konsekwencji
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości