Ehh...
#1
Nie jestem za złe tobie Cichusku.
Po kupnie vipa ok. miesiąc temu i tym samym wysłaniu smsa premium.
Zaczęło pobierać mi pieniądze z konta. Ok, myślałem, że to z powodu przekroczenia limitu transmisji danych sieci komórkowych.
To nie było to.
4 Dni temu patrzę a tam 120 zł na rachunku pobrane nie wiadomo skąd.
Poinformowałem o tym moich rodziców, i 31 grudnia zablokowane zostały mi smsy premium, jednak ważniejsze było to, że przez wysłanie tego smsa premium zaczęło pobierać mi pieniądze.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Nikt z nas nigdy nie miał takiej sytuacji.

Zapewne masz włączone jakieś inne usługi, mojemu tacie kiedyś nabiło 70 zł z tego powodu... Ja u mnie było to włączone domyślnie, musiałem wyłączyć.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
(01-03-2018, 20:53)Tails napisał(a): Nikt z nas nigdy nie miał takiej sytuacji.

Zapewne masz włączone jakieś inne usługi, mojemu tacie kiedyś nabiło 70 zł z tego powodu... Ja u mnie było to włączone domyślnie, musiałem wyłączyć.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Nie ma takiej opcji, telefon był nowy, resetowany
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
To nie zależy od telefonu, lecz od karty/abonamentu. Powinieneś móc sprawdzić historie połączeń, wysyłanych SMS w tym premium, oraz sprawdzić aktywowane usługi. Na stronie twojego operatora bądź w jakieś oficjalnej aplikacji. To na pewno nie z powodu zakupienia czegoś w sklepie SMS, wielokrotnie kupowałem i nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Jest taka mozliwosc ze w sms kiedys ci przyszlo wygraj cos tam i kliknales (oplata 2,46) za dzien wynosi wtedy.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#6
(01-03-2018, 21:03)Rumbur napisał(a): Jest taka mozliwosc ze w sms kiedys ci przyszlo wygraj cos tam i kliknales (oplata 2,46) za dzien wynosi wtedy.

Nie ma takiej możliwości, zawsze usuwam smsy wszystkie po jakims czasie
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#7
nie pobieramy takich oplat, u nas wysylasz smsa i placisz raz okreslona kwote, ktora jest wyraznie podana.

nie dostawales jakis reklam? slyszalem, ze sa np. codzienne czy cotygodniowe horoskopy
np. podczas rejestracji na jakiejs stronie gdzie podajesz swoj numer telefonu (szczegolnie by cos wygrac itp) w ten sposob mogles akceptowac taka subskrybcje i za kazdy przyslany do ciebie sms z takim horoskopem placisz np. 5zl dopoki tego nie anulujesz.

swoja droga, to niedlugo maja wprowadzic limit, aby domyslnie mozna bylo miesiecznie wydac nie wiecej niz 30zl za smsy premium, a jak chce sie wiecej, to trzeba to odblokowac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(01-03-2018, 21:17)Cichusek napisał(a): nie pobieramy takich oplat, u nas wysylasz smsa i placisz raz okreslona kwote, ktora jest wyraznie podana.

nie dostawales jakis reklam? slyszalem, ze sa np. codzienne czy cotygodniowe horoskopy
np. podczas rejestracji na jakiejs stronie gdzie podajesz swoj numer telefonu (szczegolnie by cos wygrac itp) w ten sposob mogles akceptowac taka subskrybcje i za kazdy przyslany do ciebie sms z takim horoskopem placisz np. 5zl dopoki tego nie anulujesz.

swoja droga, to niedlugo maja wprowadzic limit, aby domyslnie mozna bylo miesiecznie wydac nie wiecej niz 30zl za smsy premium, a jak chce sie wiecej, to trzeba to odblokowac.

Raczej nie wysyłałem nic, może widocznie to pomyłka wiem tyle, że tylko na to wysyłałem smsa
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#9
(01-03-2018, 21:21)xLvkasz napisał(a):
(01-03-2018, 21:17)Cichusek napisał(a): nie pobieramy takich oplat, u nas wysylasz smsa i placisz raz okreslona kwote, ktora jest wyraznie podana.

nie dostawales jakis reklam? slyszalem, ze sa np. codzienne czy cotygodniowe horoskopy
np. podczas rejestracji na jakiejs stronie gdzie podajesz swoj numer telefonu (szczegolnie by cos wygrac itp) w ten sposob mogles akceptowac taka subskrybcje i za kazdy przyslany do ciebie sms z takim horoskopem placisz np. 5zl dopoki tego nie anulujesz.

swoja droga, to niedlugo maja wprowadzic limit, aby domyslnie mozna bylo miesiecznie wydac nie wiecej niz 30zl za smsy premium, a jak chce sie wiecej, to trzeba to odblokowac.

Raczej nie wysyłałem nic, może widocznie to pomyłka wiem tyle, że tylko na to wysyłałem smsa

musisz sprawdzic historie, w rozliczeniu miesiecznym na pewno cos bedzie.
w przypadku sieci play wszystko jest dostepne u nich na stronie, u innych operatorow zapewne tak samo.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości