/Wiadomości
#1
Exclamation 
(Nie tylko classic)

Witam, chciałbym aby dodano komendę /wiadomości.

Kryły by się pod nią funkcje takie jak:
  • /Wiadomości pomoc
  • /Wiadomości sprawdź

W czym to mogło by pomóc?
-Opiszę to na moim przypadku.
  • Chcę kupić działkę od jednej osoby, jednak nie wchodzi ona na serwer gdy ja jestem. Można wtedy by było wysłać wiadomość za pomocą takiej o to komendy i nazajutrz otrzymać już odpowiedź.

Ale, można przecież kupić książkę ze /sklep?
-Tak, ale czy kiedykolwiek ktoś korzystał z niej do komunikowania się w takiej sprawie? - Nie sądzę

Jest to prosta komenda i bardzo ułatwiła by rozgrywkę.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Jak już to /wiadomosci ponieważ polskie znaki nie działają w komendach.
#3
(01-02-2018, 19:29)Im Fake. napisał(a): Jak już to /wiadomosci ponieważ polskie znaki nie działają w komendach.

Przecież, wiem chciałem zachować zasady ortografii Big Grin
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
Jesli by sie dalo to bardzo dobry pomysl, jestem za.
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
(01-02-2018, 19:45)miecz19 napisał(a): Jesli by sie dalo to bardzo dobry pomysl, jestem za.

Co do tego, wątpię, żeby się nie dało.

Lecz jeśli Cichusek napisze, że nie to nie
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#6
(01-02-2018, 19:47)xLvkasz napisał(a):
(01-02-2018, 19:45)miecz19 napisał(a): Jesli by sie dalo to bardzo dobry pomysl, jestem za.

Co do tego, wątpię, żeby się nie dało.

Lecz jeśli Cichusek napisze, że nie to nie

Trzeba własny plugin napisać na tą komendę ponieważ jak szperałem w necie to nie ma tego więc nie wiem.
#7
Albo gdyby mial czas stir to moglby pomoc Cichuskowi i przydaloby sie na kazdy tryb moze bez mini gier (pvp z pistoletami jakby tez by bylo super!)
Pozdrawiam
Niedostępny
#8
(01-02-2018, 19:50)miecz19 napisał(a): Albo gdyby mial czas stir to moglby pomoc Cichuskowi i przydaloby sie na kazdy tryb moze bez mini gier (pvp z pistoletami jakby tez by bylo super!)


A wyobraź sobie ile byś czasu zaoszczędził...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#9
(01-02-2018, 19:53)xLvkasz napisał(a):
(01-02-2018, 19:50)miecz19 napisał(a): Albo gdyby mial czas stir to moglby pomoc Cichuskowi i przydaloby sie na kazdy tryb moze bez mini gier (pvp z pistoletami jakby tez by bylo super!)


A wyobraź sobie ile byś czasu zaoszczędził...

Ale wiesz, mozna zrobic plan i robic w wolnym czasie, ale to nie ode mnie zalezy. Jesli Cichusek sie podejmie to gracze dostana fajne ulepszenie gry.
Pozdrawiam
Niedostępny
#10
jest cos takiego jak mail w essentials, mozna do kogos napisac maila i jak ktos wchodzi na serwer, to ma wiadomosc typu "Masz 2 wiadomosci w skrzynce mail", ale calosc jest po angielsku a i tak te komendy i obsluga tego kest dosyc skomplikowana dla graczy, watpie aby z tym sie polapali, bo nie jest to raczej uzywane na serwerach.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości