Mute
#11
Fanhuba zaczął wyzywać kogoś.
Wtrąciłam się (wiem nie powinnam),bo obrażał godność osoby oraz ,,jechał'' po rodzicach.
Zaczął mnie wyzywać i ,,jechać'' po mojej matce.Wtrącił się mój kolega i próbowaliśmy uciszyć ten spór.
Tylko,że dziecko nie rozumiało tego co się do niego pisało.
Nagle dostałam muta na 10min.
Dałam Hub'owi książkę z piórem w której napisałam by napisał na /m
napisał: kropkę :')
Zaczęłam pisać o tym jak nie sprawiedliwie MI dał muta,ponieważ nie użyłam przekleństwa,ani innych niecenzuralnych słów krótko pisząc nie ,,jechałam'' po rodzicach.
Odpisał iż to co zrobił uważał za dobre i wtedy jeszcze zaczęliśmy się kłócić.
Nie mógł pojąć iż to co zrobił ja uważam za niestosowne.

Hub jeżeli myślisz,że usuniesz moja odpowiedz to się grubo mylisz!...
Jeżeli chciałaś zabłysnąć,trzeba było się brokatem posypać...
#12
Fan i jego pan..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#13
Boczek,ale weź to pojmij ...
Nie wiem czym się Cichusek kierował szukając Helpera/admina czy kij wie jaką on tam ma rangę.
Jeżeli chciałaś zabłysnąć,trzeba było się brokatem posypać...
#14
wyciszenie kogos nie zawsze jest kara, czasem to pomaga w takiej klotni jak ty opisujesz.
najlepiej jest po prostu wyciszyc cala rozmowe i przestac sie klocic w jakikolwiek sposob.
w dodatku jezeli jest to na czacie publicznym, to co 90% serwera obchodzi wasza klotnia? to tylko zasmiecanie czatu i wprowadzanie zlej atmosfery.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
Cichusek,większość grających to są dzieci.I ja nie pozwolę,by one patrzyły jak ktoś obraża moją rodzinę albo znajomego. Smile
Jeżeli chciałaś zabłysnąć,trzeba było się brokatem posypać...
#16
nie wygrasz klotni klocac sie o cos takiego, w dodatku nie tylko na widowni sa dzieci, ale skoro twoj "przeciwnik" cos takiego robil, to zapewne sam jest dzieckiem i raczej cala ta rozmowa byla bezsensu.
lepiej takie rzeczy zalatwiac na /msg, niz na publicznym czacie.
mute na 10min to nic strasznego, a jak widac poskutkowalo skoro juz sie nie klocicie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#17
Przestaliśmy Yhm..
Cichusek nie mam nic do cb,nie chcę cię obrazić,ale nie pozwolę sobie aby jakieś dziecko nie miało szacunku do drugiej może i nawet starszej osoby..
Ja już skończyłam i to że wy z tym nic nie robicie (chodzi mi tutaj o dzieci które lubią się kłócić) to już troszkę przesada.
Ale rób jak uważasz Smile
Jeżeli chciałaś zabłysnąć,trzeba było się brokatem posypać...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości