Montage #3 - nick edition
#1
Exclamation 
Z góry uprzedzam - polecam rozpoczęcie kroków prawnych wobec tego użytkownika, kieruję tę prośbę do Ciebie Cichusku z racji tego, iż ja, niestety, jeszcze pełnoletni nie jestem ;v

#Temat#
Mój nick: Iam...
Nicki oskarżonych: HubMokraPala, YebacPis, AllGraczeToHUJE, RangerSiurak, IamDziwaYolo, Siuratyna201, HubMaFiuta, fanhuba_fanFiuta, DjFiutIsBack, RangerSsieKSL9, hmurka_Sperma, HmurkaDziwaYolo, TailsDziwaYolo, TailsSpermojad
Powód: Nicki
Dowody: \/

Za dużo dowodów, jak na mój wolny laptop, więc dowody przestaję wstawiać, prosiłbym uprzejmie o zastosowanie kroków prawnych wobec tego człowieka.

https://forumprawne.org/prawo-wykroczen/...agraf.html

Ja, jakby co, się nie "podniecam" coraz wymyślniejszymi nickami. Robię tylko swoją robotę. Miłego dnia (?).


Załączone pliki Miniatury
                                           

Niedostępny
#2
https://www.mpcforum.pl/topic/974047-pro...ie-pomaga/
Może zbanować na zakres albo hosta?
Niedostępny
#3
(12-28-2017, 22:05)JTdiro napisał(a): Może zbanować na zakres albo hosta?
Gracz może używać VPN/SafeIP i skakać między adresami IP z całego świata. Tylko namierzenie tego "rodzimego" IP dla Wumil15 oraz wyciągnięcie konsekwencji prawnych może pomóc *tylko wez wymysl sposob na znalezienie tego "rodzimego" IP*

Niedostępny
#4
Trzeba go ignorować. To działa, jak przyszedł na H&S aby mi dokuczać, po prostu nie zwracałem na niego uwagi i dał sobie spokój.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Ja bym mu proces wytoczył, albo chociaż dotrzec przez dostawce internetu do jego rodziców..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
Przy zmiennym IP wystarczy restart routera i już masz inne. Nie masz jednego rodzimego. Może używać vpn ale niekoniecznie to robi i dużo bardziej prawdopodobne jest po prostu zmienne IP patrząc na jego "inteligencję". To co diro wysłał to żadne rozwiązanie przy takiej ilości graczy skoro i teraz zdarza się często że trafiają na zbanowane całe IP, a co dopiero będzie przy zbanowanym zakresie. Trzeba go ingorowac i konsekwentnie banowac i tyle

Dla was to takie hop siup, wytoczyc mu proces ale jakbyście poczytali co się z tym wiąże lub mieliście samemu to zrobić to już by była inna gadka.
¯\_(ツ)_/¯
#7
wystarczy mi jeden nick, nie potrzeba wstawiac dowodow i sie tak rozpisywac w tej sprawie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości