Koniecznie muszę wiedzieć...
#1
Question 
Żyję w coraz większym strachu tutaj. Gram tutaj po to, by zrealizować ambitne cele, na które nie raz potrzeba miesięcy i lat by mieć mocne skutki. *aka organizacja gry losowej i czekanie na milionowe zyski czy ogromny parkour w planach, żeby sobie stał przez lata* Oczywiście: pytałem o identycznie to samo raptem, nie wiem, 2-3 miesiące temu, natomiast gracz o nicku xLvkasz bodajże puścił plotę, iż otrzymał od Cichuska informację, że nowa edycja ma być w wakacje.

Jeśli wiem, że nowa edycja nastanie w ciągu najbliższych miesięcy czy lat to nie wiem po co tu gram, skoro mogę nie zdążyć z realizacją ambitnych celów. A nawet jeśli już je osiągnę, to chciałbym długo cieszyć się zasłużonym zyskiem. A tu przyjdzie nowa edycja i bezprawnie zostanie mi to odebrane.

Po prostu chciałbym się na ponad 100% upewnić czy przez jak najdłuższy okres będzie 1 i ta sama edycja.

Z góry dziękuję.

Niedostępny
#2
Przecież Cichusek pisał 757309468732936348716238 razy że nowej edycji nie będzie, wątpie aby jednemu "randomowi" napisał taką wiadomość.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości