Kopiowanie
#1
Mn:mikix030928
No:Brajners
Gracz skopiował moją wille na classicu
Dowody na dole


Załączone pliki Miniatury
       
#2
Nie mozna okreslic czy kopiowal, bo jest nie dokonczona, jak bedzie skonczona to daj screeny, a gracz dostanie bana.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
(12-21-2017, 19:00)miecz19 napisał(a): Nie mozna okreslic czy kopiowal, bo jest nie dokonczona, jak bedzie skonczona to daj screeny, a gracz dostanie bana.

przecież widać, że buduje to samo.
#4
(12-21-2017, 19:00)Invi napisał(a):
(12-21-2017, 19:00)miecz19 napisał(a): Nie mozna okreslic czy kopiowal, bo jest nie dokonczona, jak bedzie skonczona to daj screeny, a gracz dostanie bana.

przecież widać, że buduje to samo.

A jesli wybuduje w inny sposob? Na przyklad inaczej zrobi gore?
Moim zdaniem, moze dac screeny z ukonczonej budowli.
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
Do tego nie widać, że to jego działka, a tamta jest twoja.
Niedostępny
#6
Za kopiowanie villi jest ban?
#7
Po 1 ty jeszcze grasz po 2 ładna villa xd ( Dostanie bana pewnie )
To nie ma sensu. 
#8
W regulaminie nie ma nic o zakazu kopiowania działek XDWinkDiamond
#9
(12-22-2017, 18:01)Krejzola12 napisał(a): W regulaminie nie ma nic o zakazu kopiowania działek XDWinkDiamond

Jezeli budowla jest autorska, nie sciagnieta z internetu to wtedy ten, co ja skopiuje u siebie (ta autorska innego gracza) to wtedy jest ban, dopoki tego nie usunie. Najpierw gracz dostaje powiadomienie o tym, zeby to usunal jezeli nie usunie to bana dostaje.
#10
(12-22-2017, 18:01)Krejzola12 napisał(a): W regulaminie nie ma nic o zakazu kopiowania działek XDWinkDiamond

Nie musi być, administracja nie będzie stosowała się do graczy którzy napiszą że nie ma takiego czegoś, banuje za coś co jest nie słuszne.
Jeśli ktoś skopiuje coś a nie ma pozwolenia od gracza który zbudował to jako pierwszy to może dostać bana.
Jest oczywiście wyjątek jeśli Właściciel czegoś poda gracza B. a gracz B znalazł to na internecie/Youtubie to nie ma prawa dostać bana dlatego iż budowla się publiczna. Nie chciało mi się tego pisać xd


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości