Przedłużanie mute? Chyba jakiś żart.
#1
Exclamation 
Dobry.
W tym wątku chciałbym poruszyć sprawę "niedopracowania" pluginu na mute...
Otóż dzisiaj na serwerze napisałem coś takiego: "[..] Zayebie" za to nie ma mute ponieważ pisze się przez y a jako iż hub był na serwerze to dał mi mute najpierw na 30minut a potem się to nasilało.. Dlaczego dawał coraz większego mute? Ponieważ "skróciłem" go sobie za pomocą /r k**** hub to zauważył i dał mute na godzinę i potem co raz większego....

Dlatego chciałbym się zapytać czy "skracanie" sobie mute jest karalne? Bo według mnie nie, zwykłe niedopracowanie...

PROSZĘ ABY HubPlayGames NIE WYPOWIADAŁ SIĘ W TYM TEMACIE.


Dowody: https://imgur.com/a/BDhtB

Nie dość że dał mi te wszystkie bany to jeszcze postraszył/pogroził banem...
Chciałbym dostać odszkodowanie w wysokości UN MUTE ponieważ "Najlepszy" pomocnik na serwerze dał mi mute na 16godzin..
#2
Kiedyś było karalne, teraz chyba nie.
Niedostępny
#3
Mogłeś odczekać te 10 min Big Grin
Może, hub będzie łaskawy i ci da mniejszego mute'a
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
(12-18-2017, 17:00)xLvkasz napisał(a): Mogłeś odczekać te 10 min Big Grin
Może, hub będzie łaskawy i ci da mniejszego mute'a

Chętnie tylko dał mi mute na 30minut
Znasz huba :> nic nie da jeśli nie jest to dla jego korzyści.
#5
sam pamiętam jak pujan dawal dwa razy dłuższego mute za omijanie, wiec skoro zobaczyłem, ze robisz podobnie postanowiłem zastosować ta metode. w sumie to chyba lepiej dla ciebie, ze nie masz bana tylko mute Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
Wyraziłem się nie jasno?
Idź do okulisty może pomoże Ci.


(12-18-2017, 17:01)HubPlayGames napisał(a): sam pamiętam jak pujan dawal dwa razy dłuższego mute za omijanie, wiec skoro zobaczyłem, ze robisz podobnie postanowiłem zastosować ta metode. w sumie to chyba lepiej dla ciebie, ze nie masz bana tylko mute Smile

(12-18-2017, 16:56)Im Fake. napisał(a): PROSZĘ ABY HubPlayGames NIE WYPOWIADAŁ SIĘ W TYM TEMACIE.
#7
(12-18-2017, 17:03)Im Fake. napisał(a): Wyraziłem się nie jasno?
Idź do okulisty może pomoże Ci.


(12-18-2017, 17:01)HubPlayGames napisał(a): sam pamiętam jak pujan dawal dwa razy dłuższego mute za omijanie, wiec skoro zobaczyłem, ze robisz podobnie postanowiłem zastosować ta metode. w sumie to chyba lepiej dla ciebie, ze nie masz bana tylko mute Smile

(12-18-2017, 16:56)Im Fake. napisał(a): PROSZĘ ABY HubPlayGames NIE WYPOWIADAŁ SIĘ W TYM TEMACIE.
kolego, szacunku troche.
za takie teksty to warna powinieneś nawet dostać.
stosuj się do rad administracji, kara jest niepodwazalna Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
(12-18-2017, 17:05)HubPlayGames napisał(a):
(12-18-2017, 17:03)Im Fake. napisał(a): Wyraziłem się nie jasno?
Idź do okulisty może pomoże Ci.


(12-18-2017, 17:01)HubPlayGames napisał(a): sam pamiętam jak pujan dawal dwa razy dłuższego mute za omijanie, wiec skoro zobaczyłem, ze robisz podobnie postanowiłem zastosować ta metode. w sumie to chyba lepiej dla ciebie, ze nie masz bana tylko mute Smile

(12-18-2017, 16:56)Im Fake. napisał(a): PROSZĘ ABY HubPlayGames NIE WYPOWIADAŁ SIĘ W TYM TEMACIE.
kolego, szacunku troche.
za takie teksty to warna powinieneś nawet dostać.
stosuj się do rad administracji, kara jest niepodwazalna Smile

Co w tym jest nieodpowiedniego?
Porada aby podać się do okulisty jest obrażająca??!?!?!?!?!?!
Ludzie! Trzymajcie mnie bo zaraz mnie coś strzeli.
#9
Z tego co pamiętam Tomateus po drugim ominięciu muta dostał od Cichuska bana na 1-2 dni, wiec jeśli ktoś daje Ci mute, to nie skracaj :v

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#10
(12-18-2017, 17:41)Boczek napisał(a): Z tego co pamiętam Tomateus po drugim ominięciu muta dostał od Cichuska bana na 1-2 dni, wiec jeśli ktoś daje Ci mute, to nie skracaj :v

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Ja kiedyś skrócałem mute kilka razy i w końcu dostałem bana na 7 dni od puyana Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości