AntyCheat.
#1
Odniose sie moze do tego watku:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=33179

Pan Deleareq uzywal cheata speedbuilder (tak zwany: Scaffold).

Proponowalbym (jezeli da sie w ogole) w AntyCheacie poprawic wykrywanie cheatow typu:
- LongJump
- Scaffold (SpeedBuild)
- Speed (Timer)
- AntyKnockBack

Te cheaty wlasnie daja najwiecej w rozgrywce. LongJump wiadomo - dalszy skok, Scaffold - automatyczne budowanie, Speed (timer) - wszystko ogolem robione na szybkiego. A ze SkyWars sa na 1.7-1.8 wiekszosc i tak pewnie uzywa 1.8 wiec nie zaszkodziloby dac antycheata na wlasnie te wymienione cheaty.
#2
Wiesz sytuacja wygląda nieco inaczej: Otóż prawda jest taka że Anticheat na SkyWars w sumie oprócz Fly (a i to nie jest pewne) to niczego nie blokuje. Killaura ma się świetnie a wszystko inne to już wiadomo... Nigdy nie widziałem żeby kogoś wyrzuciło.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
1. Speedbuild to nie Scaffold
Speedbuild to jest cheat na szybkie stawiatnie bloków
Scaffold jest to cheat ktory przy użyciu bota stawia bloki bez stawania na shift i wolnego budowania.
2. LongJump jak jest na tyle duży jest wykrywany jako fly
3. Speed jest automatycznie cofany jak przekracza dana wartosc
4. Antyknockback nie może być wykryty bo nie ma takiego plug-inu
5. Kill-Aura daje większą przewage niz Scaffold
6. Timer to przyspieszacz czasu (cos ala Cheat Engine) a Speed to przyspieszenie ruchu postaci
M_A_T_I
Grasz na cheatach a sam nie wiesz???
Żałosne
twitchchat4life kappa

(03-14-2019, 20:01)Harold31 napisał(a): masz ty godnosc jakos?
Niedostępny
#4
(12-17-2017, 18:36)TraceOfTheFuture napisał(a): 1. Speedbuild to nie Scaffold
Speedbuild to jest cheat na szybkie stawiatnie bloków
Scaffold jest to cheat ktory przy użyciu bota stawia bloki bez stawania na shift i wolnego budowania.
2. LongJump jak jest na tyle duży jest wykrywany jako fly
3. Speed jest automatycznie cofany jak przekracza dana wartosc
4. Antyknockback nie może być wykryty bo nie ma takiego plug-inu
5. Kill-Aura daje większą przewage niz Scaffold
6. Timer to przyspieszacz czasu (cos ala Cheat Engine) a Speed to przyspieszenie ruchu postaci
M_A_T_I
Grasz na cheatach a sam nie wiesz???
Żałosne

Może zamiast krytykować go, lepiej poszukać sposobu aby rozwiązać problem z tymi cheatami? Najgorsze są Antiknocki i Speedhacki, bo wtedy to już gra praktycznie traci sens.

Ogólnie to mam takie pytanie... Czy na SkyWars w ogóle jest włączony Anticheat? Praktycznie nie czuć tego, koleś zrobił piękny nagły obrót o 180° i nie został wyrzucony. Niby można ich nagrywać i jest to dość proste bo oni czują się tak bezkarnie że nawet nie podejmują się próby krycha swoich cheatów, ale to nie jest rozwiązanie.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
To proste
Przemiana na wersje gry gdzie jest blazing-pack lub nocheat+
A krytykowałem go bo może wprowadzać ludzi w błąd
twitchchat4life kappa

(03-14-2019, 20:01)Harold31 napisał(a): masz ty godnosc jakos?
Niedostępny
#6
(12-17-2017, 18:51)TraceOfTheFuture napisał(a): Przemiana na wersje gry gdzie jest blazing-pack lub nocheat+

na kazdym serwerze mamy nocheatplus.
zaktualizowalem go teraz do najnowszej wersji na skywars i wgralem tamten plugin na knockback, co jest na serwerze pvp, ale nie wiem czy on podziala.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości