Przepraszam, co?
#1
Ban za podawanie danych osobowych jest na 1 dzień? No chyba nie..
Jak ktoś podał imię i nazwisko Huba to była wielka afera.
"Zgodnie z art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Zatem bezprawne przetwarzanie danych jest przestępstwem karnym, za które grozi odpowiedzialność." Więc jest za to odpowiedzialność karna, w normalnym życiu 2 lata, a tu 1 dzień.. Wiem, że to nie ja decyduje kto i na ile jest zbanowany, ale wydaje mi się, że jest to za krótko.



Odnosi się to do tego wątku: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=33117
Źródło: https://www.eporady24.pl/udostepnianie_d...,4003.html
#2
(12-14-2017, 17:22)Fresh napisał(a): Ban za podawanie danych osobowych jest na 1 dzień? No chyba nie..
Jak ktoś podał imię i nazwisko Huba to była wielka afera.
"Zgodnie z art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Zatem bezprawne przetwarzanie danych jest przestępstwem karnym, za które grozi odpowiedzialność." Więc jest za to odpowiedzialność karna, w normalnym życiu 2 lata, a tu 1 dzień.. Wiem, że to nie ja decyduje kto i na ile jest zbanowany, ale wydaje mi się, że jest to za krótko.



Odnosi się to do tego wątku: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=33117
Źródło: https://www.eporady24.pl/udostepnianie_d...,4003.html

Również, tego nie rozumiem
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#3
JEZU 1 DZIEN ZA TAKIE COS POWARIOWAL
#4
Nie wtrącam się do spraw administracji (przynajmniej staram się), ale 1 dzień to według mnie stanowisko zbyt mało. Hub kiedyś rozdawał za to permy, więc teraz to co mamy to przepaść. Prosimy o to aby jakoś bardziej restrykcyjne do tego podchodzić.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Nie wiem jak wy ale jak ktoś podaje moje dane os. To mam to gdzieś.
Wiem ,że niektórzy nie lubią takich rzeczy ,bo może mają jakiś prywatne sprawy.
Ja proponuję za takie coś perma oraz usunięcie działki na classic oraz prison i wysp itp.
Proszę o rozpatrzenie tej propozycji.


Pozdrawiam Igor.
#6
To znaczy jakby napisal dla przykładu kuba123 to Jan Nowak, kara bylaby surowsza a byc moze na zawsze, natomiast w tym przypadku tak nie jest lecz rzeczywiscie moglaby byc troszke dluzsza
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
(12-14-2017, 17:56)HubPlayGames napisał(a): To znaczy jakby napisal dla przykładu kuba123 to Jan Nowak, kara bylaby surowsza a byc moze na zawsze, natomiast w tym przypadku tak nie jest lecz rzeczywiscie moglaby byc troszke dluzsza

otóż nie,

Jak napisałem na czacie: "kto chce wiedzieć jak się nazywam? xd żartuje oczywiście xdd" to on to wtedy napisał nie uchwyciłem tego bo niechcący zamazałem to..

(12-14-2017, 17:22)Fresh napisał(a): Ban za podawanie danych osobowych jest na 1 dzień? No chyba nie..
Jak ktoś podał imię i nazwisko Huba to była wielka afera.

no właśnie.....
jest to kompletnie bez sensu.
#8
(12-14-2017, 17:22)Fresh napisał(a): kto przetwarza w zbiorze dane osobowe

to sie tyczy sprzedawania np. bazy klientow i ich danych, w dodatku czesto na to zezwalacie rejestrujac sie na stronach i akceptujac rozne regulaminy.

hub rozdawal dluzsze bany, bo jest pomocnikiem, a nie graczem.
wsda zamazal polowe screena i nie wiadomo o czym pisali wczesniej, mogl nawet prosic duszqa o podanie danych lub ktos inny go do tego prowokowal.
nie widac tez nazwiska, mogl podac falszywe lub ze zmieniona koncowka, nie wiem tez jak wsda sie nazywa, wiec mogl wymyslic jakiegos kowalskiego.

ban jest na 1 dzien, temat zamykam.
czepiacie sie nie wiadomo o co.
jakbym to was zbanowal, to byscie prosili o kare na 1 dzien, a nie na stale.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości