hm
#1
Witam
mam male pytanie czy mozna by bylo banowac graczy za uzywanie mapek ktore pokazuja pozycje graczy? wiem ze jest to trudne i nie da sie wykryc ale jesli ktos by nagral i bylo by ewidentnie widac iz gracz korzysta z takiego wspomagacza mozna by bylo go ukarac.. pvp to pvp jak dla mnie gracz sam powinien zauwazyc przeciwnika i grac ostroznie lecz dynamicznie
a nie znac kazda pozycje innych graczy i leciec na pale

pozdrawiam oski
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#2
Bez przesady, nie jest to jakieś wielkie ułatwienie. Zgaduje że z tego nie korzystasz z mapy z radarem więc wyjaśnię ci:

One nie działają tak że widzisz wszystko. Gracze są widoczni tylko na niewielkim obszarze, troszkę czasu minąć musi zanim ci się pojawią, a to ma znaczenie.

Szczerze to mi to obojętne, mogę to skasować. Ale szkoda mi, bo to fajnie wygląda.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Mimo wszystko nie ma elementu zaskoczenia u gracza, którzy korzystają z tej minimapy, czyli trochę oszukują, jednak.

Niedostępny
#4
(12-07-2017, 17:33)Iam napisał(a): Mimo wszystko nie ma elementu zaskoczenia u gracza, którzy korzystają z tej minimapy, czyli trochę oszukują, jednak.

to jak ma być tym "oszukiwaniem" to gamma też

jestem sprzeciw temu wraz z tailsem
Niedostępny
#5
pozycja gracza pojawia sie na mapie dosc szybko to raz a dwa sa np pojedynki z uzyciem budynkow i tam weazny jest element zaskoczenia jaki w tym sens gdy wrog zna twoja pozycje i moze od razu wychylic wcelowany lub przynajmniej miec pojecie gdzie moja osoba sie znajduje
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#6
Szanuje wasze zdanie panowie, jednak ja uważam że takie drobne ułatwienia nie są cheatami. Pozwolicie że podam taki problemik: W Optifine jest zoom (przybliżenie), który też takim "oszustwem". Raczej nikt nie zabroni korzystania z Optifine który podobnie jak minimapa z radarem jest popularnym modem.

Mod na gamme również można tu przytoczyć.

Tak czy siak jestem na nie, jak chcecie równości to lepiej zająć się snajperkami i Vipami, a czymś takim bo to nic wam nie da.

To co chciałem napisać, napisałem. [emoji14]
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
tylko ze optifine nie jest zbyt przydatny na pvp.. celowanie z niego jest okropne a samo przyblizenie to nie problem chodzi mi tylko o ten wspomagacz gdyz jest najbardziej irytujacy a nie o wszystkie ''bo przeciez skoro ten pomaga to od razu wszystkie niech beda zabronione'' tego nie chce
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#8
Przede wszystkim zoom ten nie zwiększa odległości renderowania graczy, ba, nawet nie zwiększa szczegółu pokazywanego obrazu, podaje go jedynie w zoomie, a taka mapka z graczami to, jak oski i ja wspominaliśmy, traci się element zaskoczenia i jest on niemożliwy do zrealizowania.
W Optifinie na zoomie zobaczysz gracza biegnącego w Twoim kierunku, ale bez zooma też. Nieważne są w tym przypadku nicki, ważne, że biegnie.

Niedostępny
#9
Mysle, ze bedzie to zbyt trudne a wręcz niemozliwe do udowodnienia, ze ktos z tego korzysta
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości