Obawy/Pytania/Przewidywania
#1
Od dłuższego czasu realizuję swoje jakże ambitne cele na Classicu, a mam masę kolejnych planów (na przykład bardzo rozbudowany parkour od bedrocka do nieba). Mam ponad 2-letni dobytek, zamierzam go używać w jak najlepszych celach. Ogólnie mam Classicowe marzenia.
Lecz dręczy mnie cały czas widmo jakiejś nowej edycji znikąd czy awarii dysków, nawet, jak wieczorem leżę w łóżku. A nawet jeśli bym udokumentował swój dobytek przed utratą danych to nie wiem czy bym to odzyskał. A myślę tutaj bardzo długofalowo.
Więc teraz pytania: Czy są planowane w ciągu najbliższych lat jakieś nowe edycje, czy co najwyżej łagodne przejścia na nowsze wersje? Zależy mi aby ich [nowych edycji] nie było. Czy serwer jest na tyle stabilny, że mogę spać spokojnie, bez paniki, że jutro mogę nie mieć 30 czaszek czy tam innych? Zależy mi na pozytywnej odpowiedzi.

I żadnych proszę mi tu "to tylko gra, daj sobie spokój". Nie po to tu się wręcz pocę od ilości rzeczy i pomysłów, które zamierzam tutaj zrealizować, żeby z dnia na dzień ponad 2 lata ciężkiej pracy przepadło. Dziękuję za czytanie.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Wiem, pytałem o to już wcześniej, natomiast ogarnia mnie lęk przed niesprawiedliwą utratą tego, nad czym od tak długa pracowałem i potrzebuję aktualnych odpowiedzi.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#2
nie odpowiem ci, czy przez najblizsze kilka lat nie bedzie nowej edycji.
rozne sa sytuacje.
na pewno jej nie bedzie w ciagu kilku najblizszych miesiecy, a potem nie wiadomo co komu przyjdzie do glowy.
jesli chodzi i dyski, to sa robione kopie zapasowe.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości