Nagroda
#1
Mam pomysł. Tails jest już bardzo długo na serwerze i stworzył na serwerze dużo różnych rzeczy i jest ogarniętą osobą, więc może by go nagrodzić np. Zasłużonym lub nawet pomocnikiem?
#2
Jestem za.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
to jest cichego serv,forum
jego zasady/jego regułka
on decyduje co i jak.

EDIT: możecie sami mu dać nagrodę nwm (hajs) (blok)
nie można ?
Niedostępny
#4
BrunoKastner ma racje.
Gracze tutaj nic nie mają do gadania tylko Cichusek.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#5
Gdybysmy dali tailsowi jakis prefix czy cos, zaraz nastepni gracze stali by w kolejce I wyklocali sie, ze oni tez powinni miec.
Wiec nie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
Jestem na tak. Przyda się jakaś osoba która będzie kontrolować graczy na serwerze a nie wszystko dzieje się na forum. Każdy ma swoje życie prywatne wiadomo, ale ciebie Hub widziałem jakiś tydzień/1,5 na serwerze temu :/ a jak wiadomo tails to nolajf i dużo siedzi na serwerze xd a dużo ogarnia. :v
#7
Heh, ja też jestem bardzo długo aktywny na sky-landzie. Też mnóstwo rzeczy zrobiłem. Gdybym miał jakąś wizję nagrody typu pomocnik/moderator za samo bycie długo oraz "ogarnięcie" to bym robił wszystko na siłę, byleby to mieć. Tak to robię wszystko "naturalnie".

Edit: Rozumiem Cichuska w kwestii braku zaufania do graczy. Nie rozumiem go jednak dlaczego mimo tego nie można zrobić głosowania/ankiety. Odpowiedz typu "bo tak" czy "bo to Cichuska serwer, on wie co ma robić" mnie nie przekonuje obecnie.

Niedostępny
#8
Nie spodziewam się nagrody, bo wiem że raczej nie praktykuje się tu wyróżniania graczy, a także z powodu zawiści ludzkiej, więc już przypuśćmy że bym dostał, to zaraz byłoby "a czemu ja nie dostałem? Przecież ja też dużo robiłem!", a ludzie potrafią być wredni...
Gram, bo lubię.

Ale ogólnie to dzięki, że ktoś tu się o mnie troszczy. [emoji14]

P.S. Sam jesteś no-life Fresh!
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
(12-04-2017, 16:12)Fresh napisał(a): Jestem na tak. Przyda się jakaś osoba która będzie kontrolować graczy na serwerze a nie wszystko dzieje się na forum. Każdy ma swoje życie prywatne wiadomo, ale ciebie Hub widziałem jakiś tydzień/1,5 na serwerze temu :/ a jak wiadomo tails to nolajf i dużo siedzi na serwerze xd a dużo ogarnia. :v

Nie wspomnialem nic o randze na serwerze :p
A co do twojego zarzutu to wybacz, ale robie co moge, classic jest juz w miare w porzadku Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
(12-04-2017, 16:41)HubPlayGames napisał(a):
(12-04-2017, 16:12)Fresh napisał(a): Jestem na tak. Przyda się jakaś osoba która będzie kontrolować graczy na serwerze a nie wszystko dzieje się na forum. Każdy ma swoje życie prywatne wiadomo, ale ciebie Hub widziałem jakiś tydzień/1,5 na serwerze temu :/ a jak wiadomo tails to nolajf i dużo siedzi na serwerze xd a dużo ogarnia. :v

Nie wspomnialem nic o randze na serwerze :p
A co do twojego zarzutu to wybacz, ale robie co moge, classic jest juz w miare w porzadku Smile

Teraz tylko prison, waterblock, skyblock, pvp, 1vs1, build i po sprawie XD
[Obrazek: KYhB2Xh.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości