Poddaje sie
#21
jestem za ubanem
#22
oczywiscie ze ja najbardziej jestem za UB poprostu nie ciezko zrozumiec ze to ja wrobilem BOXa
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#23
Przerzucił itemy na mk to teraz zgrywa smutnego pepe i wszystkich przeprasza, bo perm mu nie straszny xD

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#24
Ja itemy oddałem koledze i bratu , bo juz nie gram , nie chce mi sie , jak bd chcial to wroce , zglosze sie o UB za pare lat
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#25
To czemu sie az tak spieszysz?
Moze ktos cb zlapie. Jesli tak zadecyduje Cichusek to zrobi.
(Cos mi w tej sprawie smierdzi).
Pozdrawiam
Niedostępny
#26
Co ci smierdzi ? Chyba ze skarpety pod fotelem
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#27
Tak nie lubiłeś Boxa a teraz nagle chcesz unbana dla niego. Trochę dziwne Tongue
#28
Chce chce , prosze o UB Cichusku
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#29
A ja też potwierdzam że Wumil15 ( mój kolega (real) ) Przyznał się do swojego błędu
Ponieważ żle zrobił Tongue
#30
Mnie to śmierdzi strasznie .
Jest tyle niewyjaśnionych i w zarazie sprzecznych spraw .
Po pierwsze deuce nagła zmiana i nagminna prośba o od banowanie theboxa .. a co mi wróży tym iż to jest (przekręt, włam na konto)
Po 2 skoro mówisz ze wrobiłeś theboxa jakim cudem ??? jak podrobiłeś ip na jego ip, skąd znałeś hasła do jego 2 kont ???
po 3 wyraźnie multikino było theboxa a co oznacza ze założył je w jakimś zamiarze i zajął działkę koło mnie by ukraść głowy .
po 4 po wielokrotnej rozmowie z thebox doszedłem do wniosku ze nigdy nie mowił prawdy za kazdym razem kręcił ze jest nie winny ale w odstępach czasu jego wersje znacznie się różniły na początku brat potem sąsiad potem ktoś tam jeszcze .... jak dla mnie to tez jest ściema i sztuczka thebox jestem całkowicie na NIE !
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości