Poddaje sie
#11
wumil, ja jestem wstanie Ci wybaczyc ,ważne ,ze się przyznales to się liczy !
#12
ja tez sie staralem o ub dla niego ale niewiem czy cichy sie zgodzi
#13
Ale to ja jestem winny ! Cichusku prosilbym o perma dla mnie oprocz brata i waffa
Prosze cie cichusku o UB dla BOXa poprostu on za nic dostal bana a ja go tylko doprowadzilem
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#14
glowy matiego skradziono tak jak napisales za pomoca tlokow z sasiedniej dzialki, a dzialka ta zostala zajeta przez multikonto.
adresy IP tego konta jak i konta theboxa byly identyczne, jednoczesnie adres IP na forum theboxa gdy prosil o odbanowanie tez byl taki sam.
oznacza to, ze thebox ukradl te glowy, a nie ty.
pisalem to juz dziesiatki razy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
No niewiem ale Cichusku mozna zamienic ?! Ja chce perma a zeby BOX dostal UB ja bede wdzieczny jak cichusku odbanujesz kolege , poprostu ja bede mial kare za boxa! Prosze o zamiane jego ub a dla mnie perm

Niecierpliwie się , proszę o UB cla THEBOXHEAD , jezeli cichusek to zrobi , będe wdzięczny
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#16
Jesteś jak ten ksiądz z obozu koncentracyjnego co oddał życie za kogoś innego. Fajnie, że się przyznajesz, w końcu sumienie powiedziało Tobie prawdę. Natomiast mam wątpliwość, że dopiero teraz to uczyniłeś *nie to, że to coś złego - niektórzy po 10-15 latach do morderstwa się przyznają i idą za kratki dobrowolnie*. Pytanie ważne: Czy to "prawdziwy" Wumil, czy może ktoś się włamał na konto Wumila, ponieważ zależało temu komuś na przyznaniu się tegoż Wumila?
Czekam na odpowiedzi.

Niedostępny
#17
Naprawde tak ciezko wam odbanowac BOXa
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#18
Jakby co, przypominam: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=32675

Niedostępny
#19
Ciekawe. I tak źle i tak nie dobre.

Skąd te nagłe wyrzuty sumienia? Jestem dość nieufny i czuję że coś jest nie tak, jakiś przekręt... No bo... Po co to wszystko?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#20
Jestem poprostu miły dla ludzi , bede wdzieczny jesli Szanowny Pan Cichusek odbnauje THEBOXHEAD'a gdyz jest nie winny poprostu ja go spuściłem do perma.
Tak ciezko zrozumiec ? Moja wina

Prosze o UB dla BOX'a Bede wdzieczny
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości