Multikonto
#11
MATI sam napisał że konto brata można zbanować , więc zbanujcie Smile
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#12
Nigdy nicku ShaQeS nie widziałem wcześniej na oczy, a gram ponad 2 lata *3 z poprzednimi nickami*. Jestem w 100% przekonany, iż to jest M_A_T_Iego multikonto. Są dobitne poszlaki pokazujące, że ShaQeS to M_A_T_I. To może ja będę grał na nicku siostry po moim permie? Moim zdaniem powinno się prewencyjnie banować całe IP, a nie nick. Nie raz były z resztą lamenty na temat "heeej, mój brat cheatował na swoim koncie, ale ja też mam bana" a w odpowiedzi było "podziękuj bratu" no to halo. O czym my tu mówimy? Przecież to widać, że w jakiś sposób M_A_T_Iego ktoś broni za wszelką cenę...

Angry

Niedostępny
#13
(11-28-2017, 17:58)Deuce napisał(a): Iam , przyznales sie do Multikonta , ban sie nalezy
Taa... Zwłaszcza że już na nich nie gra.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Mistrz strategii?
Trzeba sprawdzić jego IP
Czy te konto to premka?
Czy posiada VPN'a?
Ja nie wierze ,że to brat
Wymyslil brata po BANIE.
Zakonczmy to
Jezeli pisze tym samym sposobem lub ma podobne zachowanie to powinniscie sobie SS'owac
twitchchat4life kappa

(03-14-2019, 20:01)Harold31 napisał(a): masz ty godnosc jakos?
Niedostępny
#15
ShaQeS to na 100% M_A_T_I , a skąd sie dowiedziałem ? Bo jak M_A_T_I nie miał perma. To odrazu jego brat zaczął grać tak ? A długo nie grał przecież jak mati grał

Jak mati sam chciał żeby zbanować konto brata no to zbanujcie , na co jeszcze czekacie ?
Oczywiście że jak mati dostanie UB , to na konto (brata fałszywego zmyślonego) nie będzie prezecież wchodził.
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#16
(11-28-2017, 18:04)Deuce napisał(a): Oczywiście że jak mati dostanie UB , to na konto (brata fałszywego zmyślonego) nie będzie prezecież wchodził.
O ile dostanie tego UnBana, takiej szkody społeczności narobił, że nie wiem czy nawet po 5 latach będzie mógł się ubiegać o UB. Nieważne - i tak będzie zapisany jako czarny gracz w historii.

Niedostępny
#17
(11-28-2017, 17:52)Cichusek napisał(a):
(11-28-2017, 17:41)HubPlayGames napisał(a): Mimo wszystko to nie sa wystarczajace dowody wedlug mnie..

hub ma troche racji, ciezko jest nam sprawdzic czy ktos ma brata i czy to rzeczywiscie gra jego brat, a nie on.
przyklad jest tutaj http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=32832 skad moge wiedziec, ze nie jest to multikonto? nie dowiem sie tego.
liczy sie ogolnie szczerosc i zaufanie w tej sprawie, to juz od czlowieka zelazy czy nas oklamie, czy nie.
z tego co mi wiadomo, to niestety nie moge prosic o skany dowodu/legitymacji aby wiedziec czy ktos ma rodzenstwo.
moze po prostu jego brat zaczal grac, nie wiadomo.
tak czy siak, nawet jak oboje graja na jednym koncie, to mati i tak dostal kare bo musieli zaczac od nowa.

A więc drogi Cichusku, jak wyjaśnisz to że "setup" w grze M_A_T_I'ego oraz ShaQeS'a jest taki sam? A jak wiadomo każdy gra na swój sposób a nie kopiuje czyjegoś sposobu gry.

https://imgur.com/a/rz6iF
https://imgur.com/a/WqjzK

Te paczki screenów są robione jeszcze przez M_A_T_I'ego i przez ShaQeS'a.
Widać na nich podobieństwa:
Gładkość oświetlenia - po zainstalowaniu minecraft i pierwszym uruchomieniu oświetlenie jest na 100%, a na obu screenach widać że jest na 0% czyli mogło być to robione z jednego komputera.
FOV - FOV po zainstalowaniu gry jest po prostu normalny, u M_A_T_I'ego widać odrobinę "odchylony" obraz czyli FOV idzie w górę, u ShaQeS'a również widać odchylony obraz więc FOV również idzie w górę do tego tak samo jak u M_A_T_I'ego.
Długość Chatu - U M_A_T_I'ego chat sięga do 4 ostatnich "głódków" u ShaQeS'a dokładnie tak samo.

A więc widzisz Cichusku wszystko wskazuję na to że M_A_T_I to ShaQeS.
A jego brat nie grał przecież przed jego banem.
Moim skromnym zdaniem M_A_T_I stworzył sobie fikcyjnego brata którego oczywiście podał na forum tylko w razie wyłączności gdyby dostał bana, takie ubezpieczenie.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#18
Chciałbym zaznaczyć ,że tak duży poziom jasnosci (zdjecia z noca) nie jest mozliwy bez modów
Więc sugeruje 10 dniowego bana za cheaty
twitchchat4life kappa

(03-14-2019, 20:01)Harold31 napisał(a): masz ty godnosc jakos?
Niedostępny
#19
Gammabright jest jedynym dozwolonym wspomagaczem, ponieważ w trakcie dnia, jeśli słońce świeci Tobie w monitor to praktycznie nic nie widzisz na nim. A załóżmy, że nie masz rolet, co najwyżej firanki. Cichusek zgadza się na używanie gammy.

Ale wróćmy do tematu: M_A_T_I powinien *stop* musi mieć perma na tym koncie "brata". Przecież wszystko jest teraz podane na tacy.

Niedostępny
#20
Cichusku, nie wiem jak nadal możesz wierzyć w to że to konto ShaQeS to nie jest mk MATI'ego.
Jak napisał Iam ma Pan wszystko jak na tacy...
Dowody mówią same za siebie.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości