Usuniecie dzialki bo nie moglem sie zalogowac
#1
Nie moglem sie zalogowac na serwer zalozylem konto na forum czekalem chyba miesiac i nikt mnie nie zatwierdzil abym mogł pisac i dlatego usunelo mi dzialke na której posiadalem ok 2miesiace kilof vipa
#2
Niestety administacja nie może z tym nic zrobić. Przywrócenie Twojej działki wiązało by się z cofnięciem CAŁEGO SERWERA..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
Czyli administracja dała ciała, ponieważ powinna "akceptować" konta na bieżąco a tak to właśnie traci kolejnego gracza z playebase'a.

Niedostępny
#4
no wlasnie administracja dala plamy z tym akceptowaniem ale tez zaplacilem te 17zl i przez administracje stracilem wszystkie kilofy

(11-24-2017, 16:46)Boczek napisał(a): Niestety administacja nie może z tym nic zrobić. Przywrócenie Twojej działki wiązało by się z cofnięciem CAŁEGO SERWERA..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Tak ale niewiem ale jakis conamiej pół tych itemów alebo nie wiem a nie tak ze administracja ma wywalona na ludzi którzy chco napisac na grupie i nie akceptuja prozby o pisanie prawie przez 4m lub dłuze konto na którym czekalem tyle na akceptacje to Mariusz Psikutas czy jakos tak
#5
codziennie aktywuje wszystkie konta na forum, wiec nie zmyslaj.
jakbym robil to raz na miesiac, to lista tych uzytkownikow http://forum.sky-land.pl/memberlist.php bylaby cala zapchana przez osoby nieaktywowane, a jak widac ostatni zarjestrowany z takim statusem zalozyl konto wczoraj wieczorem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
a i ich technicy sa tacy dobrzy ze mozna rozwalac wagonik z skrzynką

a zobacz kiedy zostalo aktywowane konta Mariusz Psikutas
#7
(11-24-2017, 17:25)grzk1 napisał(a): a i ich technicy sa tacy dobrzy ze mozna rozwalac wagonik z skrzynką

a zobacz kiedy zostalo aktywowane konta Mariusz Psikutas

takie konto nie istnieje na naszym forum.
na liscie masz wyszukiwarke, wiec sam mozesz go poszukac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
A bedzie mozliwosc wyszukiwania po nicku?
Ze nie po postach.
Pozdrawiam
Niedostępny
#9
tak wdze ze nie istnieje ale wysle zachwile potwierdzenie zmiany hasla ze takie konto bylo
#10
(11-24-2017, 17:25)grzk1 napisał(a): a zobacz kiedy zostalo aktywowane konta Mariusz Psikutas

Po takim nicku, to nie dziw się że nie aktywowano ci tego konta.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości