Polskiruskipolak
#1
Twój nick: Atekx
Nick oskarżonego: PolskiruskiPolak
Opis sytuacji: Napisałem na czacie , że kupie beacona polskiruskipolak napisał że sprzeda za 20k , zapłaciłem a ten się wylogował.
Dowód/Screen:


   

   



https://youtu.be/jFxdG9YczPI

Podejrzewam też że ma xraya , z tydzień temu napisał mi na priv , ale nie zrobiłem screena . Prawdopodobnie oszukuje też w kasynie w którym niby do wygrania jest beacon na screenie widac jak wział latarnie z ramki w kasynie co świadczy o tym że ma tylko 1 latarnie i nie jest ona w podajniku.

   
#2
Z tym x-rayem moze zartowac, a w takie gry typu "hazard" moga byc ustawiane aby sie wzbogacic ale za to nie ma bana.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
No z tym xrayem raczej nie bo mówi że idzie wykopać rudy diax i wraca po 20 minutach zapelnia dzialke rudami. Mam dzialke kolo niego.
#4
(11-20-2017, 19:23)atekxx napisał(a): No z tym xrayem raczej nie bo mówi że idzie wykopać rudy diax i wraca po 20 minutach zapelnia dzialke rudami. Mam dzialke kolo niego.

Ja i tak uwazam ze moze zartowac, jesli ci sie uda to sprobuj go nagrac i bedzie wiadomo czy ma x-raya.
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
Nie mam za bardzo jak go nagrac na xrayu nie mam adma jedynie hub moze sprubowac , pozatym on i tak pewnie teraz dostanie bana na pare dni. Prawdopodobnie ma też mk mafia coś tam nie pamiętam dokładnie.
#6
zbanowany na 6 dni.
oddalem ci pieniadze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości