Hmmm...
#1
Tak sie wlasnie zastanawiam,czy by nie zrobić vipa za 7.38,czyli tak jak na pv z pistoletami.No bo popatrzcie,zdaży się 5-6 graczy z svipem dziennie ,a z vipem to może 1-2 graczy.Więc proponuję ,żeby to staniało.
twarda bania i zacisniete piesci j**ac leszczy 
#2
Albo zrobic 3 range (np. mini vip) ale to by bylo bez sensu.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
Ale za to na pvp dobrzy gracze mają svipa i vipa tez,a tu jedynie svipy a vipow jakby nie było.
twarda bania i zacisniete piesci j**ac leszczy 
#4
ale svip jest tym co vip, tylko na 60 dni.
jakbys kupowal 2x vipa po 11zl, to bys wydal 22zl, wiec ludzie wola kupic svipa, bo maja go za 17zl.
a tak jak zrobie vipa za 7zl, to za 2x zaplaca 14, to juz nikt nie kupi svipa, bo bedzie drozszy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
ale chodzi mi o to zeby svip staniał też może do 11.07 zł i vip do 7.38 zl tak jak na pvp bo vipa prawie nikt nie kupuje na classicu.

zawsze marzyłem o tym,zeby miec vipa na classicu i zbierac piasek dusz i netherowe blocki ,ale zawsze mi na niego brakowało czy to 3zł,4zł
twarda bania i zacisniete piesci j**ac leszczy 
#6
(11-19-2017, 18:05)ajkju napisał(a): ale chodzi mi o to zeby svip staniał też może do 11.07 zł i vip do 7.38 zl tak jak na pvp bo vipa prawie nikt nie kupuje na classicu.

zawsze marzyłem o tym,zeby miec vipa na classicu i zbierac piasek dusz i netherowe blocki ,ale zawsze mi na niego brakowało czy to 3zł,4zł

Nie kazdy musi miec vipa a wcale tak malo ich nie jest
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#7
To jesli tak marzysz to popros jakas zaufana osobe o to aby ci ta range kupila.
2017 | Było Fajnie ☆

Strzel Plusa Wink Pozdro.
#8
prosilem diax kilofa ale nie mimo ze mial 37 zl na koncie
twarda bania i zacisniete piesci j**ac leszczy 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości