ban ? wtf
#1
dostalem bana za tekst ze serwer jest tak duzy a nie ma wlasnego ts3... hubku kochany przeinaczenie ip to nie obraza serwera (w szczegolnosci ze przeinaczenie nie bylo nie cenzuralne) pozatym jak mozna obrazic serwer on ma uczucia ? bana odczekam pozdrawiam
#2
"srajland" - tak to jest obraza serwera.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
https://imgur.com/a/HM0h8
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
(11-19-2017, 11:02)Boczek napisał(a): "srajland" - tak to jest obraza serwera.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

noo i teraz można się kłócić. jeśli ZiiiZ napisał "ten serwer to srajland" - to nie ma wątpliwości, ban się należy. ale jeśli napisał samo "srajland", to może powiedzieć, że nie chodziło mu o sky-land. w sumie to między sky-land a srajland jest duża różnica, mogło mu chodzić o ubikację :kappa:
#5
skoro to obrazliwe slowo dlaczego nie zostalo ocenzurowane ?
#6
Prawdopodobnie dlatego, iż spora część przypadkowych słów mogłaby się łączyć w takie "sra", "sraj" i tak dalej.

Niedostępny
#7
ZiiiZ Witaj w klubie buntowniku
Niedostępny
#8
no tak IamAwesomeArcher tylko dalej to odmiana tego samego slowa ktore w takim razie powinno miec cenzure... dodac to do skryptu na cenzure raptem minuta przykladowo slowo ci## tez powinno byc ocenzurowane a nie jest pozniej wina gracza jest ze tego uzywa skoro serwer nie zabrania to o co chodzi ?
#9
(11-19-2017, 11:03)HubPlayGames napisał(a): https://imgur.com/a/HM0h8

To teraz wiadomo o co chodzi Tongue
#10
(11-19-2017, 11:17)ZiiiZ napisał(a): no tak IamAwesomeArcher tylko dalej to odmiana tego samego slowa ktore w takim razie powinno miec cenzure... dodac to do skryptu na cenzure raptem minuta przykladowo slowo ci## tez powinno byc ocenzurowane a nie jest pozniej wina gracza jest ze tego uzywa skoro serwer nie zabrania to o co chodzi ?

Jeżeli będzie mieć cenzure, to będzie też cenzurował niektóre normalne słowa, a tego nikt nie chce.



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości